This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Bijbel met gouden slot
Result: 50 EUR

Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat

2x Schaakspellen
Result: 250 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Jaipur India zijden set, verguld/plated met zijden schaakbord. Eén maal India, geëmailleerde set op messing met houten schaakbord. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm / 8 x 50 x 50 ...

2x Schaakspelen
Result: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Lot div. stenen, Robijn/saffier etc.
Starting price 100 EUR

Lot met diverse edelstenen met o.a. smaragd, saffier en robijn.

Oude Chinese dekselvaas
Result: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

4 Servetringen
Starting price 90 EUR

Lot met vier servetringen, waarvan drie zilveren, 835/000, en een plated. 6 cm.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 300 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

5x 19e eeuwse prenten in lijst
Result: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

6x Duits porselein
Starting price 40 EUR

Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....

Japanse Imari scheerbekken
Result: 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Result: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Taqua noten schaakspel
Result: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...

2x Keramiek, Vaas/bierpul
Starting price 30 EUR

Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren sieraden Egypte, 4x
Starting price 60 EUR

Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met Egyptische hiërogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, een collier en hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . To...

2x 18e Eeuwse Chinese Mandarijn-kommen
Result: 650 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Mandarijn-kommen met figuren decor. Afmeting: 3,5 x ø 17 cm. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Result: 30 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Zalfpotje met zilver
Result: 30 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen zalfpotje, voorzien van acht-vlaks 800/000 zilveren deksel met parelrand. Afmeting: 4 x 2,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Result: 80 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, iets hollopend, met een ovale cabouchon barnsteen, 25x13mm. Breedte armband 28 mm. 61x52mm. ca 42,4 gram. MT.: N.E.From Solvsmedie, Naskov Denmark. In goede staat

2 Colliers van barnsteen
Starting price 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, doorzichtig met geslepen kralen. 8-20mm en 7-13mm. Beiden 70 cm. ca 107 gram

2 Colliers van barnsteen
Result: 60 EUR

Twee colliers van barnstenen, beiden verlopend, met getrommelde kralen. 70 en 85 cm. ca 150 gram

Aardewerken schaakspel
Starting price 120 EUR

Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Russische porseleinen schaakspelen
Result: 150 EUR

Twee Russische porseleinen schaakspelen. Twee-kleurig met goud decor en houten schaakbord. Afmeting: 10 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Result: 55 EUR

Zilveren blaadje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met plooien. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. 22x15cm. ca 183 gram. In goede staat

Bestekdelen met zilver
Result: 90 EUR

Diverse delen met zilver, 835/000, een zilveren brood- en cakevork met biedermeier patroon, 2 vleeswarenvorkjes Haags Lofje, 2 theelepels, een suikerlepel met zeilboot en figuren, een kurkhouder met r...

Zilveren chatelaine met rokhaak
Starting price 100 EUR

Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat

Gouden ring met diamant
Result: 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige opengewerkte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte kop 4,5 mm, ø 58. ca 3,0 gram. In goede staat

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Starting price 160 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Duif met zon
Starting price 40 EUR

Guillaume Corneille '97. 1922 - 2010. Duif met zon. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Ed Sussman porseleinen schaakset
Result: 160 EUR

Porseleinen schaakspel door Ed Sussman. Geglazuurd. Figuratieve muziekinstrumenten, set Musical Muse. Met houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel
Starting price 120 EUR

Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Aardewerken schaakspel Afrika
Starting price 120 EUR

Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Imari schotels, 19e eeuw
Result: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.

2x Oude Sitzendorf figuren
Result: 45 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.

3x Goud-Imari
Result: 20 EUR

Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Japans schaakspel
Result: 140 EUR

Japans schaakspel met imitatie ivoor. Houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Result: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

3x Set (Italië)
Starting price 250 EUR

Drie schaakspelen. Onder andere: Anri set, kabouters, houten figuren + schaakbord. 2x Anri set, middel eeuwen, kunststof figuren + houten bord. Afmeting: 13 x 66 x 66 cm / 13 x 41 x 41 cm / 13 x 50 x ...

Zilver vergulde armband met zirconia's
Starting price 35 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...

Zilveren ringendoosje, 1910
Result: 90 EUR

Ovaal 925/000 zilveren ringendoosje met ingelegd viooltje van parelmoer bovenkant deksel. Binnenkant bekleed. Op drie pootjes. Birmingham. Anno 1910. Afmeting: 5 cm. Gewicht: circa 19 gram (bruto). Kl...

2x Imari kastkommen
Starting price 25 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.

4x Decoratieve zakhorloges
Result: 80 EUR

Vier decoratieve zakhorloges. China. Twee maal erotieke voorstelling, plated. Twee maal bewerkte klokkast horloges. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot horloges
Result: 150 EUR

Lot 9 horloges met stalen of staal vergulde kasten. O.a. Seiko, Tissot, Certina. Enkelen met band. In redelijke staat

Kondostan?, Erotische voorstelling
Starting price 20 EUR

Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Meisje met mand en duiven
Result: 45 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Meisje met mand en duiven. Olieverf op linnen. Afmeting; H 45 x B 60 cm. In redelijke staat.

Bonbonschotel met zilver
Starting price 45 EUR

Geslepen antieke geschulpte kristallen bonbonschotel met 835/000 zilveren hengsel welke voorzien is van fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum-Zaandam/Amsterdam. JL. a= Anno 1860. Afmeting: 17 cm....

5 Zilveren bestekdelen
Result: 60 EUR

Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...

J. Hendriks, Havengezicht
Result: 35 EUR

J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met diamant
Result: 125 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele maanvorm, deels witgoud deels geelgoud, bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Voorzien van witgouden pouset...

H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Starting price 140 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt
Result: 40 EUR

R. Boord. 1994. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Gouden armband valkenoog
Result: 130 EUR

Geelgouden schakelarmband, 585/000, met een valkenoog. 19 cm. ca 3.7 gram. In goede staat

2 Goud op zilveren ringen
Starting price 50 EUR

Twee goud op zilveren ringen, 925/000, bezet met gekleurde zirconia's. Eén ring met een ovale kop bezet met donker roze zirconia's gezet in geoxideerde poten, 21x18mm, ø 54 en een ring met een ronde k...

Hanger gevuld met bladgoud
Result: 35 EUR

Vierkante hanger met onedel frame gevuld met epoxy en een stukje bladgoud. 16x23mm. In goede staat

Zilveren draagtaxi, miniatuur
Result: 130 EUR

Chinese zilveren miniatuur in de vorm van een draagtaxi gemaakt uit filigrain met 2 dragers. Voorzien van Chinese keuren. 10x2,5x6cm. ca 29 gram. In goede staat

2x Chinees porselein, 19e eeuw
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.

2x Duits serviesgoed
Result: 30 EUR

Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...

Mosa servies (wit)
Starting price 30 EUR

Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Schaakspel India Vizagapatam
Result: 375 EUR

Schaakspel India, Vizagapatam. Met benen schaakstukken + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspelen
Result: 100 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal set Mexico, kunststof steen effect. Eén maal set Bohemen, houtgesneden. Schaakbord + figuren. Afmeting: 14 x 34,5 x 34,5 cm / 14 x 39 x 39 cm. In goede staat.

Zilveren armband met onyx
Starting price 70 EUR

Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.

L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Starting price 180 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Udo, Oosterse paalvissers Sri Lanka
Result: 75 EUR

J. Udo. 20e Eeuw. Oosterse paalvissers Sri Lanka. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 61 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Schelpenvissers op strand
Result: 280 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Schelpenvissers op strand. Twee plekjes verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

S. Willink, Romeins gebouw in landschap
Result: 100 EUR

Sylvia Willink. Amsterdam 1944. Romeins gebouw in landschap. Nr. 56/200. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 55 cm. In goede staat.

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Result: 170 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...

7x Diverse Hummel figuren van Goebel
Result: 130 EUR

Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...

5x Chinees porselein, 18e eeuw
Result: 90 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein met Amsterdams bont decor. Bestaande uit: Kom, haarlijn + drie schotels, kapot + vier kopjes, waarvan één goed. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijke staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Starting price 100 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren visschep
Result: 80 EUR

Zilveren visschep, 800/000, met een gecontourneerde schep versierd met graveerwerk bevestigd aan een benen heft. 28 cm. rond 1880. In goede staat

Zilveren broche met stenen
Result: 30 EUR

Zilveren broche, 800/000, met stenen en parel. Broche met een krulvorm voorzien van een matte bewerking met diverse stenen en een parel. 48x25mm. ca 7,9 gram. In goede staat

Ton Anconé, Boerderij
Result: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin bij de stift in Weerselo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Starting price 30 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren armband met zirconia
Result: 30 EUR

Zilveren slaven armband, 925/000, met een slagmodel aan de bovenzijde bezet met 7 rijen met zirconia's, waarvan 3 met zwarte zirconia's. Voorzien van scharnier, bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ø...

Heinrich Zille, Figuren bij waslijn
Result: 500 EUR

Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Glas op zilveren voet
Result: 30 EUR

Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...

Zeldzame Eisenloeffel kandelaar, 1915
Result: 50 EUR

Zeldzame messing Eisenloeffel kaarskandelaar. Circa 1915. Afmeting: H 37,6 cm. In goede staat.

2x Messing tabaksdozen
Starting price 160 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Starting price 200 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

2 Zilveren Djokja koffie percolators
Result: 350 EUR

Set van twee zilveren Djokja zilveren koffie percolators, 3 delig, 800/000, voorzien van een kopje, een kopje met filterbodem en een deksel, allen versierd met Djokja bewerking. 12x8x16cm. Totaal ca 7...

Gouden jasseroncollier
Result: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

2 Kleine zilveren schaaltjes
Result: 42 EUR

Twee kleine zilverenschaaltjes, 835/000, schuitvorming mandje met gezaagd spijlen decor. MT.: A. Presburg, Haarlem, jl.:u:1955 11,5x7x4cm, en een ovaal schaaltje met opengewerkt rand met guirlandes en...

Zilveren miniatuur kabinet
Result: 63 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, met openslaande deuren en 2 lades, geplaatst op klauwpoten. Voorzien van 3 vazen op de kast. MT.: Fa Argentor, J.Weeda, Haarlem, 1973-1990. Grootte 4,5x2x7,5cm. ca...

Antieke religieuze siertegel
Starting price 120 EUR

Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Starting price 600 EUR

Antieke Zwitserse cilinder speeldoos met zes melodieën. Met annotatie 18th August 1887, 220 yards. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In zeer goede werkende staat!

2x Diorama
Result: 450 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...

Loderein fles met gouden dop
Result: 100 EUR

Kristallen lodereinfles op ronde voet met slijpwerk voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bolvormig en voorzien van sterbewerking. ø4x11cm.Wat gedeukt.

Lot Djokja zilver
Starting price 60 EUR

Lot Djokja zilver, 800/000 met 6 theelepels en 6 taartvorkjes waarvan de steel voorzien is van een Djokja bewerking. 11-12cm. Totaal ca 150 gram. In goede staat

Zilveren armband met hematiet
Starting price 50 EUR

Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.

2x Bronzen plaquettes
Starting price 150 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.

Gouden rozetring
Starting price 200 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met diamant. Ring voorzien van een wat bolle band, met stervormige rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal 0,30 ct. ø54 ca 3,6 gram. In goede staat met cert...

Zilveren soezenmand
Result: 630 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....

2x Brons/koper
Starting price 80 EUR

Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

2x Chinese spekstenen sculpturen
Starting price 50 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen figuren. Eén maal Lohan, licht beschadigd. Eén maal hoogwaardigheidsbekleder, licht beschadigd. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Imari schaal met zilveren beugel
Starting price 50 EUR

Porseleinen imari schaal met geschulpte rand met schildering voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. MT.: H.Höhle & J.J.Bolhuis, Amsterdam. jl.:L:1921. 15x11x15cm. In goede staat

Collier van bloedkoraal met gouden slot
Starting price 200 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Ruim geknoopt collier van bloedkoralen, verlopend in grootte 6-8mm,bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 14mm, met in het midden een bloedk...

Zilveren oorknoppen met blauw topaas
Starting price 80 EUR

Grote zilveren oorstekers, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw topaas met een rand met 16 rond gefacetteerde zirconia's. Voorzien van s...