Pablo Picasso. Keramieken bord. 1881 - 1973. Gedateerd 25.9.53. (Picador) Torrero ter paard en stier (Corrida soleil) verso 98/100 edition Picasso Madoura + blindstempel Madoura Edition Picasso. Afmet...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Twee antieke Majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 18 x ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Neo Renaissance/Historisme pronk bokaal met deksel. Voorzien van putti, ramskoppen en kariatiden. Minimale chip. Afmeting: 51 x ø 34 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Schifting decor. Schilder WVH. Model nr.: 3. Afmeting: 29,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.
Kapitale Italiaanse porseleinen strijdwagen. Made in Italy. 20e Eeuw. Bloemblad beschadigd. Afmeting: 56 x 70 x 30 cm. Verder in goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Chinese terracotta Ming figuur. Deels geglazuurd. Licht beschadigd, achterkant grafgift. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Imari porseleinen Ghendi-kan met floraal en goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met landschap/tekst decor. Kang Xi gemerkt. Afmeting: 15,5 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met tekst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 52 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japans porseleinen kraagvazen met geisha/floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vogel in tuin decor. Twee borden gaaf. Vier borden minimale chip. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese vierkante porseleinen vaas met rondom berglandschap decor. Afmeting: 52 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen dekselvaas door Kaiser Germany. Ontwerp Olivia. Chinoiserie decor, beeld gelijmd. Circa 1970. Afmeting: 102 x ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...
Antieke Duitse porseleinen Wallendorf handbeschilderde dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Sitzendorf vaas. Vlecht decor met handbeschilderde bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 x ø 25 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Majolica Fayence polychrome sierschaal. Circa 1900. Neo Renaissance. Enkele chips. Afmeting: 22 x 52 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. 1850 - 1924. Streublümchen. Eerste keus. Afmeting: 55,5 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen Empire koffiekan met Grisaille decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen mokka-kan met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bing & Grøndahl porseleinen theeservies. Bestaande uit: Theekan, melk/suiker set, 6x kop/schotels, 6x ontbijtborden, cakeschaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 28 cm. In goede staat.
Drie delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ei-vormige dekseldoos, asbak en bonbonmandje. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal Duits Meissen porselein. Twee helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theekan, één chip. Kop en schotel, chip. Decor Rote Rose. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijke staat.
Drie delen Frans porselein. Sevres-stijl. Circa 1890. Bestaande uit: Twee flacons + dekseldoos. Handbeschilderd. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
7x Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Circa 1900. Handbeschilderd, floraal. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Afmeting: 5,5 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Eerste keus. Afmeting: 41 x 29,5 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen onderarm met hand. Gemerkt ATW, nr. 493. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...
Twee oude/antieke polychrome Franse Fayence kaarskandelaren. Monogram/1720 France. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x kleine opdienschaal, soepterrine + onderbor...
Jugendstil-stijl keramieken vazen set. Floraal + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen met kustplaats decor en pagodes. Circa 1800. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6,5 x 14 ø cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen kom met wood decor. Zes tekens bodemmerk en goudrand. Afmeting: 5 x ø 12,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha's en hert decor. Bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde schotels met floraal decor. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schenkkan met kustplaats decor en gevlochten handvat. Afmeting: 11 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen kommen Japan/China. Eén maal 19e eeuw Imari, Japan. Eén maal China, Familie Rose, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Circa 1900. Hoge vaas chip bovenrand. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen plaquette met mythologische voorstelling. Historisme. Circa 1880. Genummerd 1980/35. Afmeting: 30 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met putti en bloemen. Circa 1880. Ongemerkt. Enkele chip bloemen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.