Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Stadsgezicht Parijs met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Riviergezicht met vissers en huisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 64 cm. In goede staat.
Diego Rivera. 1935. 1886 - 1957. Latin Amerikaanse kunst. Titel: Tehuana Vendiende Pinas. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 26,2 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Vordense beek met koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 93 cm. In goede staat.
A.J. van Prooijen. 1834 - 1898. Jongen te paard trekt trekschuit. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: H 53 x B 92 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Riviergezicht met figuur bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 96 x B 120 cm. In goede staat.
J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 1950. Vier vrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 97 x B 85 cm. In goede staat.
Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.
Albert Zwartjes. 1902 - 1976. Huis 's-Gravenland-Zuiderend. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Anno 1899. Ooievaren op nest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.
Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Gesigneerd L. Bramer, 1650. Mogelijk Leonard Bramer. 1596 -1674. Bijbels tafereel. 17e Eeuw. Strijd Mozes tegen de Egyptische Farao (Exodus). Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B...
W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.
Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Eduard Schalbroeck. 1853 - 1935. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In redelijke staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Fransiscus Leonardus Corsius. 1933 - 2013. Verlicht terras met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Amsterdamse gracht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1988. Handgesigneerd. Epreuve de artiste. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Westermann. 1880 - 1971. Titel verso, gekostumeerd feest. Olieverf op paneel. Afmeting: H 70 x B 140 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Joodse man met hoed en gouden muntstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Jelgerhuis, 1821. 1770 - 1836. Fries interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24,5 cm. In goede staat.
A. van Steenacker. 1890 - 1965. Kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Chris Hammes. 1872 - 1965. Watermolen met eenden langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 102 cm. In goede staat.
A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.
Thomas Bush Hardy. 1842 - 1897. Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten. Gouache op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
B. Nieuwenhuis. 20e Eeuw. Watergezicht met rietkraag. Restauratie midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ype Wenning. Handgesigneerd. Ets of steendruk op papier. Dorpskanaal met figuren. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
C. Bantzinger. 1914 - 1985. Liggende steenbok. Houtskool op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.
J. Bartosch. (Jubel). Venetië, Canale Grande. Ets op papier. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands poldergezicht met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.