3-Rijig designer collier WG 750/000 middeldeel met een roze tourmalijn druppel en briljanten 0.105 ct.,TW/Loepzuiver, L.44 cm.,16 gr.
Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Scharnier creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten 2.2ct TW/IF, 10.6 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.40 ct.TW/IF, ø 17 mm.,9.5 gr. zijkanten mooi opengewerkt.
Oorstekers GG 585/000 bezet met een granaat,blauwtopaas en citrien navette. L.15 mm.
Hollands zilveren lepelvaasje met 12 lepeltjes, waaronder 1 roomlepeltje. Het lepelvaasje heeft nog het originele blauwglazen binnebakje Cond.: U
8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Leuk zilveren suikertangetje met leeuwepootjes 835/000 25gr. Cond.: U
Schitterende grote zilveren bokaal met gravures. Maker: CB, London 835/000 284gr. 23,5xø9,4cm. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.
Zeer mooi antiek bewerkte scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000
Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Leuke Hollands zilveren asbak met Hollandse taferelen 835/000 190gr. ø18cm. Cond.: U
Collier met 38 zeer fijne wit ,licht creme kleurige Zuidzee parels 10.5-15.5 mm.,met 2 sluitingen WG 750/000,L.44cm.
Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.
Oorstekers WG 750/000 met 2 briljanten 0.30ct.,TW/VSI en een zeer fijne zuidzee parel 13 mm.,op massieve vleugels. 13 gr.
Broche WG 585/000,7 akoya parels ø6en 5 mm.half gematteerd L 50 mm., 12.1 gr.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne zuidzee parel 14 mm.,9.1 gr.
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Armband WG750/000,L 19cm.,bezet met 5 saffier cabochons 2.37 ct,12 briljanten 0.46 ct.,TW/SI kastensluiting en 2 veiligheidsluiting. voormalige verk.prijs €2948.-, 27.1 gr.
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Ring GG 585/000 met een ovale gefacceteerde tanzaniet en diamanten in baquette en briljant slijpsel, 0.5 ct W/SI, ø 66, 5.1 gr. van de ontwerper Ivens.
2-Delig zilveren roomstel (melkkannetje en suikerpot, 11,5x16x12cm.), Duits gekeurd ca. 1920 800/000 494gr.
Reusachtige zware antieke Duitse barok zilveren koffiekan 800/000 1012gr. Cond.: U
Mooie grote Hollands zilveren sigarendoos met Hollandse taferelen. 835/000 19,8x15x8,5cm. Cond.: U
Leuke zilveren Engelse beker met parelrandje, Sheffield 835/000 110gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
6 Djokja zilveren lepeltjes met getorste steel 800/000 32gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren knottenkistje uit 1979 met romantische voorstellingen, rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000 186gr.
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.