Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U
Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U
3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U
3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U
2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U
2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U
2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U
2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.
3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G
12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.
Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G
2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot