Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
Gouda witplatelen rozenbol. Zuid Holland. Rondom bloembeschildering in N.P uitvoering jaarmerk 1919. 10xø16cm.
Platele schenkvaasje van Distep 147/2. Handbeschilderd met divers kleurenmotief begin 20e eeuw. 16xø11,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
2 8-Hoekige 18e eeuwse Chinese borden met bloemmotief. Beide een kleine haarscheur verder goed. 22x23x4cm.
Chinese blauwe dekselpot ca. 1900 met figurendecor en origineel deksel 23,5xø19cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G
Mooi groot blauw Chinees bord 18e eeuws met landschapsdecor ø29cm. 1 Haarscheurtje.
Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...
Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.
Antiek ivoren beeldje van een hertje staand op een sokkeltje 10,5x12x4cm. Cond.: G
Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...
Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke voorstellend sprinkhaan op tak. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met masker. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 4,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Beenderen uitgesneden figuur met Boedha en 3 draken. Zeer kunstig gedaan midden 20e eeuw 23x3,5x5cm. Cond.: G
1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...
Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G
Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Wedgwood porseleinen kalenderbord met paarden 1981 ø25,5cm.
Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.
3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.
Meissen kan Zwiebelmuster decor blauw-wit eidn 19e eeuw. Deksel met tulpvormige knop, minimaal beschadigd ca. 25cm.
Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
Likeursetje bestaand uit glazen karaf (20cm.) met 6 glaasjes en een aardewerken onderschotel (ø21cm.). Karaf en glaasjes hebben oranje doorlopende lijnen. Cond.: G
9 Diverse kristallen en glazen stoppen voor karaffen en potjes. Cond.: G
8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G
3 Glazen karaffen met originele dop. 2 Vierkante karaffen (25x9x9cm.) en 1 ovale karaf (34x13x5cm.)
Bolvormige murano vaas met diverse in elkaar overlopende kleuren 20e eeuw 19xø18cm. Cond.: U
Grote Murano glasfiguur, Duif op een tak, ogen en snavel zwart glas,duif rood. H.26 cm.
3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
Schenkkan 2e helft 20e eeuw,ruitglas,silver plated oor-hals en deksel.H.23.5cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
Grote zeldzame kristallen schaal op losse voet, geheel geslepen. Midden 20e eeuw. Bovenschaal heeft 2 chipjes verder gaaf 25xø27cm.
Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G
13 Delen oud glas waaronder messenleggers, karaffen en schaaltjes. Sommige met schade. Cond.: R
2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.