Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G
Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U
2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G
Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN 1994. Voorstellend luipaard bijt paard in de bil 18x15x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G
Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.
2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...
Bronzen beeld op marmeren sokkel naar voorbeeld van Chiparus. Voorstellend Jugendstil meisje eind 20e eeuw. 35xø10cm. Cond.: G
Beeld voorstellend een vliegende meeuw 20e eeuw. verchroomd en geheel staand op een steen. Onduidelijk gesigneerd, genummerd 374 14x22x9cm.Cond.: G
Groot Chowke masker uit Congo. Het masker is 48 cm hoog en ongeveer 40 jaar oud.
Mangbetu terracotta bloedpot uit Congo ca. 1980. Deze pot werd gebruikt voor het bewaren van runderbloed of andere vloeistoffen.
Abstrakt bronzen beeldje van een hert op een houten sokkel, 1966, 44x20x17cm. Cond.: G
Paar beelden van compositie begin 1900, voorstellend 1x man met fakkel in de hand staand op een leeuw. 1x Vrouw met tak in de hand staand op een leeuw. 51x14,5cm. Cond.: G
2 Bronzen dekselvaasjes 20e eeuw Afrikaans. De grote is primitief op een zeer goede manier gemaakt, het deksel heeft 3 figuren afbeeldend die een dier uit een val halen 22x13,5cm. Het kleine dekselpot...
Houten beeldje van een lachende man met stok. Geheel herrijzend uit het stammetje 20e eeuw 21,5x8x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen beeldjes van 2 Afrikaanse mannen eind 20e eeuw. Zeer decoratief 30,5x7x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een liggende hond (Boxer). geheel op zwart marmeren sokkel 21e eeuw 6x18,5x8cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog
Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G
Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G