Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Man met wandelstok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.
D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.