Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Indonesische kris met zilveren schede op hout, damasten lemmet. Mooie kwaliteit. Zilver beschadigd. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.