Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Oude Hollandse klarinet in originele koffer. Imperial, J. Steyn, Zaandam. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke messing balans weegschaal op marmeren basement. In de vorm van een Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
4x Antiek tin. Bestaande uit: Bierpul met glazen bodem, 19 eeuw, James Dixons & Sons. En drie Engelse tinnen theekannen. Circa 1860. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude en antieke tinnen maten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
8x Diverse 19e eeuwse tinnen maatkannen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gesneden bureauset met pennenhouder, inktpot en dekseldoos met goudfazant en druivenranken. Circa 1880. Chips inktpot. Afmeting: 11 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 145 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote bronzen wijwaterhouder met hengsel. Dolfijnenkoppen. Afmeting: 12 x ø 20 cm. In goede staat.
4x Antiek messing. Bestaande uit: 2x 19e Eeuwse kandelaren. Historische spiegel, circa 1880. Oosterse wandblaker. Afmeting: 26 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten dienblad. Afmeting: 70 x 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord van Schuttersveld Enschede, Gebroeders van Heek, Manchester broeken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Prachtig antiek inktstel met bosnimf. Met originele mondgeblazen glazen houders. Circa 1880. Afmeting: 24 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Jugendstil keramieken presenteertablet met zeven keramieken onderzetters, vernikkeld comfoor met porseleinen theekan en koffiekan. Circa 1915. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.
30-er Jaren Fins houtgestoken figuur. Twee beren bij rotsblok. Gesigneerd Nieminen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
50-er Jaren pianoverlichting met harp. Koper met albast. Afmeting: 31 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.
2 Gobelins 20e eeuws in renaissance en barok voorstellingen. gobelins zijn van fijn gewoven kwaliteit. 118x92 cm in goede staat.
Twee oude Joodse messing Chanoeka kandelaren met Davidster. 9-Armig. Afmeting: 25 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...
Vier antieke Hollandse reclame voorraadblikken. Bestaande uit: Moortjes Tabak, Het Roode Anker, A. Hillen Delft + Pette Cacaopoeder Wormerveer + Joost van den Vondel, Prima Cigarros + Bensdorp Melkwaf...
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Antieke cloisonne lucifershouder, circa 1900 + gietijzeren weegschaal met E.N.K. Schutzmarke. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Doos diversen. Onder andere: horloges, zakhorloges, meetlinten, bureauklokjes, stopwatches et cetera. Afmeting: 3 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Doos diversen. Onder andere: zakhorloges, compassen, stopwatches, houders et cetera. Afmeting: 3 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Art Deco-stijl, Tiffany-stijl tafellamp. Twee-lichts met twee trekkoorden, metalen voet en glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 51 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten hangvitrine met deel servies. Engels. Vijftien-delig. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 70 x 70 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III theestoof met ketel. Circa 1860. Afmeting: 45 x 30 cm. In zeer goede staat.
Twee oude/antieke reclameborden. Duitsland. Eén maal emaille, Notar, circa 1960 - 1970. Eén maal porselein, Porzellan Schildermalerei, circa 1920. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude goudkleurige lijsten met passe partout + glas. Afmeting: H 83 x 96 cm. In goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.
Zware antieke vijf-lichts bronzen kroonluchter in 18e eeuwse stijl. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 50 cm. In goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke voorraad reclameblikken. Eén maal De Telegraaf 100 jaar. Eén maal Spaans blik Segovia the Alcazar. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie schaakspellen. Eén maal set dieren, Brazilië, schaakbord met keramieken tegels en imitatie ivoren schaakstukken. Eén maal set Tsjechië, met houten schaakstukken + houten schaakbord. Eén maal set ...
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Duits draaiorgel/speeldoos. Circa 1900. Beukenhouten kast met originele bierverf beschilderd. Mechaniek met blaasbalg. Met diverse papieren speelplaten. Afmeting: 25 x 41 x 40 cm. In goede staa...
Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Geheel complete antieke Edison Home phonograaf met extra speelrollen. Nr. 274787. Afmeting: 30 x 41 x 22 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws notenhouten Louis Quinze documentenkistje. Orgelgebogen met origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 18 x 41 x 24 cm. In goede staat.
Messing Empire-stijl hanglamp. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 54 cm. In goede staat.
Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Boheems kristallen handbeschilderde twee-lichts wandlamp met floraal en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 29 cm. In goede staat.
Lot etnografische pijlen en bogen. Géén touristische. Drie bogen, divers. Vier pijlen, divers. Afmeting: 108 - 185 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands lepelrek met originele tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 46 x 26 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronskleurige houtgestoken wandconsoles. Afmeting: 30 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke tap-instrumenten in originele doos. Circa 1900. Eén schroefdraad draaier. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken koloniale snuiftabakhouder met strijdwagen en bazuin blazende putti. Verso fakkel en pijlenhouder. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee grote beton gegoten tuinbeelden in Rococo-stijl. Met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Houten bestekcassette met Christofle plated bestek. 28-Delig. Afmeting: 10 x 45 x 33 cm. In goede staat.
Fraai groot 19e eeuws handbeschilderd blikken presenteerblad met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten roulette fiches houder. Inclusief fiches. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 19 cm. In goede staat.
Groot lot antiek linnen. In doos. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Klein deukje achterzijde. Afmeting: 31 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Drie beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 45 cm. In goede staat.
Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.