H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.
Drie werken van Patrick Nagel (1945-1984 USA), voorstellingen van dames met zonnebril, lithografie op papier. In goede staat
Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Hans Meid. 1883 - 1957. Duitse School. Triumph Davids + Der Arme Lazarus im Hause des Reichen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.
Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 7 cm. In goede staat.
H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.
Vier diverse werken van Aad v.d. Bos. Onder andere: Schaakstukken, Schaakvoorstelling, Chess Move en Formation. Afmetingen: H 51 x B 36 cm. + H 48 x B 34 cm. + H 38 x B 30 cm. + H 41 x B 58 cm. Gouach...
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Marta Astfalck-Vietz. 1901- 1994. Drie maal botanische aquarellen. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.
J.D. Hinrichs, 1941. Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x B 46 cm. In goede staat.
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.