This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

6x Antiek Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten
Starting price 300 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.

3 Delen celadon
Result: 180 EUR

3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Marmeren buste Caesar Augustus
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke figuren naar Cousteau
Starting price 650 EUR

Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Starting price 380 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...

Dubbel miniatuur portrtet met meisjes en bloemen
Starting price 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Afrikaanse kunst, (6x)
Starting price 50 EUR

6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....

4x Reclame ontwerp
Starting price 80 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

Bronzen buste edelhert
Starting price 275 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta buste van Plato
Result: 400 EUR

19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren theecomfoor, 1854
Starting price 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

2x Zilveren kluwenmand, 1905
Starting price 150 EUR

Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.

Zilveren cabaret, 1856
Starting price 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Result: 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Result: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Barnstenen collier
Starting price 70 EUR

Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat

Heilig figuur
Result: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zilveren tablet
Result: 300 EUR

Rond zilveren dienblad, 833/000, met een omgeslagen rand met hamerslag en een opgelegde rand met bolbewerking. ø34x3cm. Gestempeld: Begeer, van Kempen en Vos, jl.: 1928. ca 940 gram. In goede staat.

Zilveren armband met hangers
Starting price 50 EUR

Zilveren armband met hangers, 925/000. Armband met ovale jasseronschakels met daaraan 5 ronde hangers met een ster, met o.a. zirconia's. Voorzien van een carabijnhaak. 20 cm. ca 36 gram. Gebruiksporen...

Zilveren camee met een dubbele kop
Starting price 50 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat