This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

45. Juliveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, July 2, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren miniatuurklok
Starting price 950 EUR

Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...

Chinese hocker
Result: 110 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Result: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Starting price 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Result: 550 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.

Antieke Franse globe
Starting price 400 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Barometer
Result: 60 EUR

Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat

Albast figuur, Naakte vrouw
Result: 450 EUR

Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Heilig figuur
Result: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Sculptuur van Corneille, Vrouwelijk naakt
Result: 250 EUR

Houten sculptuur van Corneille '96. Vrouwelijk naakt met duif. Met polychromie. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Collier van barnsteen
Starting price 50 EUR

Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat

Collier koraal en parel
Result: 225 EUR

Collier van zoetwaterparels en 5 snoeren engelenkoraal, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met spiraalbewerking. lengte 42. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Starting price 225 EUR

Twee zilveren kandelaren, 830/000, Deens, op een vierkant gecontourneerde voet en een vierkant gecontourneerd licht. Assayer: Johannes Siggard, 1944. 11x11x11cm.

2x Chinese rolschilderijen
Result: 550 EUR

Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Result: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Miniatuur portret met jonge vrouw
Starting price 280 EUR

19e Eeuws miniatuurschilderij van jonge dame met bewerkte messing lijst. Gesigneerd V. Halli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Witgouden rng met diamant
Starting price 200 EUR

Witgouden fantasieslagring, 585/000, met diamant. Ring met tussen de slag 5 briljant geslepen diamanten geplaatst in 4 poot-chatons. In het goud aan de zijkanten zijn briljant geslepen diamanten door...

2 Gouden ringen met zirconia
Starting price 120 EUR

Twee geelgouden ringen, 585/000, met zirconia. Twee rijringen met een railzetting met zirconia's. ø 57 en ø 58. breedte 3 mm. Totaal ca 3 gram. In goede staat

5 Sieraden met barnsteen
Starting price 90 EUR

Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat

Barnstenen collier
Starting price 70 EUR

Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat

Zilveren theecomfoor, 1854
Starting price 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

Zilveren bonbonschaal
Starting price 200 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...

Zilveren cabaret, 1856
Starting price 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.

Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot
Starting price 950 EUR

Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...