Grote wit marmeren Louis Seize pendule met Korinthische zuilen. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op zilveren bel en touwtjeslinger. Goede vuurvergulde bronzen ornamentuur. Afmeting: 47 x 29...
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Art Deco geschilderd bosven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Lood amateuristisch gerepareerd. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Antieke wekker naar beeldhouwer Coustou. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 22 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...
Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Huis van Hös Jaan Enschede. Hier staat nu het M.S.T. ziekenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali. 1885 - 1972. Bloemen, Kenyeri Flower Bali. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...
A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...