J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas met tuin decor en bodemmerk. Chinees/Japans. Een trekpot, roomkan en suikerpot met floraal/chinoiserie decor. En een dekselvaas met Geisha's, ci...
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen figuren. Circa 1900. Japanse werkende vrouwen. Mooie patina. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Drie Oosterse dekseldozen. Onder andere: Kampfer, met figuren/vleermuizen/messing decor. China/India. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...