Hollandse Floris Meydam glazen vaas. Gemerkt Unica AE 355. 1919 - 2011. Glasfabriek Leerdam. Afmeting: 7,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Twee Duitse Jugendstil mondgeblazen witte wijnglazen met druivenranken decor. Theresienthal? Circa 1910. Afmeting: 21 x Ø 8 cm. In goede staat.
Groot antiek geëtst bokaalglas. Met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke twee-kleurige kristallen vrijmetselaars bokaal met gegraveerde vrijmetselaars tekens. Afmeting: 15,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Divers miniatuur glaswerk. 20e Eeuw. Onder ander: Swarowski, figuren, Boheemse tafelbel et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Grote Murano-stijl vaas met floraal decor. Bloemvorm. Afmeting: 41 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In redelijke staat en met originele doos een vin mist.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.