This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, October 22, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Lot Chinees porselein
Result: 400 EUR

Zeven porseleinen kopjes met floraal decor en gecontourneerde randen + één later Chinees vaasje. 18e Eeuw. Vier kopjes goed, drie kopjes haarlijn. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule
Starting price 300 EUR

19e Eeuwse Franse pendule. Verrijdbare boeren wagen met figuren. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 x 42 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Charles Dix pendule, 1840
Starting price 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas
Result: 650 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/karaktertekens decor. Met vier tekens bodemmerk. Haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 x Ø 24 cm. In goede staat.

3x Chinese kopjes
Result: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Eén maal octagonaal met figuren decor + bodemmerk. En twee met roze glazuur + bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede sta...

Oosterse bronzen boeddha
Starting price 75 EUR

Oosterse bronzen boeddha in lotushouding met scepter. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Starting price 80 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelwachters
Starting price 500 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.

Aarnout van Gilst, Stal met twee paarden
Starting price 400 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Stal met twee paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kang Xi schotel Ø 37,7 cm.
Result: 850 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.

2 Vazen Warlamis
Result: 100 EUR

Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Antiek Schlaggenwald deelservies, 1920
Result: 80 EUR

Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bisquit putti's
Starting price 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Vierkante celadon vaas
Starting price 600 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lithografie, Figuren in interieur
Result: 55 EUR

19e Eeuwse lithografie in Rococo lijst. Figuren in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In redelijk/goede staat.

Juliën, Stadsgezicht Parijs
Starting price 60 EUR

Juliën. 21e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Charles Raymond Chabrillac, Figuren bij zwangere vrouw
Starting price 90 EUR

Charles Raymond Chabrillac. Titel: Candide. Figuren bij zwangere vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 12 cm. In goede staat.

3x P.A. Nijgh,
Result: 60 EUR

Drie werken van P.A. Nijgh (Enschede). 1876 - 1959. Aquarel, ets en olieverf. Landschappen. Afmeting: 25 - 40 cm. In goede staat.

H.Berg, Duits landschap met boerderij
Starting price 80 EUR

H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...

P. Cox, Hollands duinlandschap
Result: 70 EUR

Peter Cox. 1912 - 1965. Hollands duinengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Lot blikken speelgoed
Result: 90 EUR

Lot oud blikken speelgoed. 50-er Jaren. Bestaande uit: Twee brandweerauto's, mechanisch, Foreign. Eén trein Stream Line M 10000, mechanisch. Eén zwarte trein + wagons, New York Central Lines. Eén Will...

2x Zuid Afrika schaakspelen
Result: 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

Diverse Disney figuren
Result: 100 EUR

Grote verzameling Disney figuren. 90% Disney Productions USA + Parijs. Onder andere; Rubbert, hard kunststof et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 40 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Buurserbeek Twente
Result: 100 EUR

Frans Baayens, Enschede. 1896 - 1970. Buurserbeek Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.