18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
K. Rodeck. Circa 1880. Duitse School. Berglandschap met rivier en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Henk Roosink. 1960 - . Rijssen. Landschap met kippen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadskanaal met figuur in boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Herman Krug. Duitse School. Circa 1900. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel (linnen op karton). Afmeting: H 37 x B 28 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Anna Maria Blaauw-Wuytiers. 1865 - 1944. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 1903. Stilleven met bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
William Goliasch, nummer 139/200. 1922 - 1986. Pierrot met bloem. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.