Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...
Grote zware Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom in lotusbloem vorm met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Onder andere: Set van vier, floraal + bodemmerk en één maal divers, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 4 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Kang Xi gemerkt kopje. Met twijg/vlinder decor. Afmeting: H 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselschaal met kraanvogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik/bloemen decor. Voorzien van rood glazuur. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17,7 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk/figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom met oker glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met tuin/vogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met oker glazuur en bloesem/vlinder en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 15,3 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal/landschap/figuren decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: H 38 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Foo-hond in landschap decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 22 x Ø 12,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.