Breitling herenhorloge model Super ocean Heritage, green bezel, limited edition 101/1000. A13320. Automaat chronograaf. Met saffierglas. Stalenkast met draaibare lunette. Voorzien van schroefkroon en ...
Kapitale geelgouden ring, 750/000, met veel diamanten. Brede ring met 5 bollopende banen pavé bezet met briljant geslepen diamanten. breedte 24 mm. ø 56. Totaal ca 4,6 ct. ca 15,7 gram. In goede staat...
Bijzondere geelgouden broche, 750/000, in de vorm van een pauw geplaatst op een jade voetstuk met gouden rand in een foedraal. Verfijnd uitgewerkte pauw met een witgouden gouden lichaam versierd met d...
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo hond. Chip deksel. Afmeting: H 64 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met grijs-rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte vaas met blauw glazuur. Met musicerende figuren decor. Afmeting: H 45,4 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Grote bronzen Empire-stijl pendule met Athene. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gesigneerd Chonifsen a Paris. Punt lans mist. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Petrus Gerardus Vertin. 1819 -1893. Gezicht op haven van Rouen met stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen dekseldoos met rood glazuur en groene draken. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x 25 x 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen basement met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Minimale chip. Bodemmerk. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.,
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose schotels met pauw decor en goudrand. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 35,7 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame glazen vaas van Dale Chihuly en James Carpenter. Gemaakt in 1973 tijdens Europa tour in Murano Italië. Vaas is speciaal gemaakt voor de moeder van de ex-vrouw van James Carpenter, mevrouw Vae...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1906 - 1881. Stal met drie militaire paarden, kippen en soldaat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 46 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Stevige ring voorzien van een ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15 ct. Met in de rand om de smaragd 10 briljant geslepen...