Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte koppen met floraal/insecten decor. Afmeting: 4 x 6 x 6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenschotel met kraanvogel/karaktertekens decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 40,4 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/zotjes decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen hexagonale kop en schotels met landschappen/coulissen decor. Met bodemmerk. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 5 x 11 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met Familie Rose floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.
Grote metalen/chroom 70er jaren-stijl staande lamp met kunststof kap. Afmeting: H 176 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Jugendstil majolica hangpetroleum lamp met handbeschilderde glazen rookkap. Circa 1900. Afmeting: 60 x Ø 58 cm. In goede staat.
Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Aziatica. Bestaande uit: Een Chinees porseleinen dekseldoos met landschap decor, 19e eeuw. Een glazen snuffbottle met bodemmerk. Restant zilveren boeddha. Zilveren of metalen boeddha ...
Japanse ivoren gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. omstreeks 1920 met certificaat . Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees Familie Rose porselein. Divers. Onder andere; kommen, kopjes + schotels. Beschadigd/gerestaureerd. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotel met fijn geschilderd decor van figuren in coulissen. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees roodglazuur porseleinen bord met bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing schotel met origineel handgeschilderd floraal decor van pioenrozen. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Kop + schotels. Met landschap decor. Bestaande uit: Vier kopjes + twee schotels. Eén kopje minimale chip. Eén kopje haarlijn. Schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10...
Grote Chinese terracotta dekseldoos met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 13 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal klein met geisha's in tuin decor, beschadigd. Eén maal groot, gecontourneerd, met jagers te paard in landschap decor, chip gelijmd + haarli...
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Villeroy & Boch theeservies. Decor Acapulco. Bestaande uit: Theepot (handvat gelijmd), zes kop + schotels, zes onbijtborden, suiker/melk set met tableau. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 ...
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 212 x 132 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch zijden kleed. Buchara. In de kleuren; rood/blauw/oranje/creme et cetera. Afmeting: 282 x 380 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Originele Preise draaibare display, deze is gevuld met 34 doosje met miniatuur poppetjes tbv treinbanen. cond G 73cm hoog.
Vier oude/antieke ivoren figuren. Oosters, Egyptisch en Afrikaans. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Drie borden gerestaureerd en één met haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees bewerkte messing waterketel met floraal gegraveerde decors en karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Tien delen Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: vier kopjes + schaaltje, goed. Schotels, twee goed, drie met haarlijnen of chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur dekselvazen met floraal decor. Deksels mogelijk niet origineel. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen jardiniere met lichtgroen craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 24,5 x 16 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee borden met floraal + swastika decor. En een vleesschaal met landschap decor, één chip. Afmeting: 23,5 - 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met messing voet en bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Onder andere; kommen + schotels. Eén kom goed, rest haarlijn of beschadiging. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie stuks drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met geel glazuur en floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Man rookt sigaar. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 17 x 16 cm. In goede staat.