Grote antieke Franse marmeren pendule met kransslinger en strass-stenen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende, overgeschilderde, klokkast + berthoud slinger. Huwelijk uurwerk + klo...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Oude messing pendule met antiek uurwerk. 19e - 20e Eeuw. Au Bon Sauvage. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 x 28 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
Antieke konische staande Franse precisie regulateur met centrale secondenwijzer. Klokkast zwart gelakt. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Afmeting: H 220 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen directoire pendule. Circa 1800. Man met lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Ongereinigd. Wijzerplaat beschadigd. Eén pootje los erbij. Afmetin...
Kapitale Franse porseleinen Charles Dix pendule. Twee-delig. Circa 1840. Blindmerk G. Twee Osmaanse krijgers met floraal + goud decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Niet getest. Eé...
Antieke Engelse geëboniseerde Bracketklok met snek en messing beslag. Circa 1890. Gesigneerd Skiba Oundle. Met achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen pendule met rocailles en putti. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Aparte antieke Franse bronzen pendule met hooiwagen, boer met doedelzak, haan, gereedschap, koren, vogels en bloemen. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 35 x 18 c...
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat. Circa 1820. Athena met boog, pijlenkoker en vredesduif. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 30 x 10 cm. In go...
Grote vuurvergulde Franse Empire bronzen portaalklok. Circa 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke incomplete Franse religieuze klok met wekker. Gesigneerd Bolbec. G. Regnault. Met drie slagwerk mechanisme. Verbindingen naar bellen missen. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Groot 19e eeuws Frans verguld tweekleurig bronzen klokkenstel met zuilen, guirlandes en gezichten afgebeeld in de zuilen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 - 56 cm...
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing glaspendule met compensatieslinger. Gesigneerd Deniere - Paris. Achtdaags-uurwerk, Brocot, halfuur-slag. Afmeting: 36 x 22 x 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse Louis Seize-stijl staande klok met slagwerk en emaille wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Engelse messing skeletklok met snek, marmeren basement en glazen stolp. Circa 1900. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse nachtklok met compositie metalen figuur en glazen draaibare kap voor kaars. Functie niet getest. Afmeting: 31 cm. In goede staat.