Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1880. Zevendaags, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
E.C.S. Westminster Duitse staande klok met kwartierslag op acht gongstaven. Mahoniehout gekleurde klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met vergulde messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glaasje kapot. Marmer gaaf. Afmeting: 53 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Gemerkt met hoefijzer. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Circa 1870. Geeboniseerd hout met messing. Origineel uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws uurwerk. Huwelijk. Emaille wijzerplaat + uurwerk. Ankergang, geen bel. Functies niet getest. Afmeting: Ø 33 cm. In matige staat.
Antieke Amsterdamse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen Schwarzwaldklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 19 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Eikenhouten met palissander Amsterdamse School-stijl pendule met chrome. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 22 x 35 x 13 cm. In goede staat.
Zes oude reiswekkers. Divers. Onder andere: Veglia, Bayard, Cyma. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten vrijslinger. Circa 1890. Gemerkt B + W. Met achtdaags uurwerk, halfuurslag. Geen kroon. Geen slinger. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Oude Duitse koekoeksklok en barometer met snijwerk. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.
2x Nautica. 20e Eeuw. Eén maal scheepsklok, messing met zilverkleurige wijzerplaat, mechanisch. En een elektrische miniatuur scheepsconsole van messing, Sail Away Amsterdam. Afmeting: 13 - 17 cm. In g...
Eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude Friese eikenhouten staartklok met wekker en bruidskrans. 20e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse compositie metalen gepolitoerde Schwarzwalder klokkenman. 20e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote antieke Amerikaanse zwart marmeren Ansonia pendule. Achtdaags-uurwerk, brocot-gang, halfuur-slag op gongspiraal. Beschadigingen marmer. Functies niet getest. Behoeft aandacht. Afmeting: 40 x 42 ...
Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag. Kroon gelijmd. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten schoolklok. Gesigneerd Ravillon Dole. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Westminster kwartierslag regulateur met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.