19e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed floraal decor. Met bodemmerk. Rond gat in de bodem. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren rand en deksel. Figuren in tuin decor. Bovenrand porselein beschadigd en 2 cm. haarlijn. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met draak in wolken decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met coulissen/vazen/vogels/landschap decor. Met bodemmerk. Eén bord chip + haarlijn. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose schotels met pauw decor en goudrand. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 35,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed borden met landschap/vogel/floraal en goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met zes tekens Kang Xy bodemmerk en figuren decor. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met boeddha in landschap + goud decor. Afmeting: 14 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/vogels/vleermuis en goud decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met Familie in tuin decor. Beide haarlijnen + één maal chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Vroeg Chinees porseleinen schenkkan met blauw glazuur en apart bodemmerk. Ming. Tuit en hengsel gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen soeplepel met floraal decor en tekst. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met floraal/kwartel en goud decor. Twee minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor en bronzen bodemrand. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europeaanse figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met Chinese kinderen die takken uit boom halen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups met vlinder in landschap decor + bodemmerk. Craquele. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Amsterdams Bont decor. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met bloemen/draken decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theepot met mandarijn/goud decor. Deksel gerestaureerd. 16 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren/floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn, één kopje minimale chip, beide schotels goed. Afmeting: circa 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met geisha's/hert in landschap/tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Trompet-vormige Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquele glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels met floraal decor. Eén schotel haarlijn, één schotel chip, twee schotels goed. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeting: circ...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen pattipan met bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/perzik decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met diverse fruit decors. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met zeldzaam Europeanen, erotisch en goud decor. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oker-geel glazuur, wit floraal decor met vogels. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese Kantonese vazen met krijger decor. Polychrome. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom. Draken in wolken decor met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Eén maal fijn gedecoreerd met vele bloemen/landschap decor + bodemmerk, haarlijnen. Eén maal dekselvaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmetin...
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose boeddha met floraal decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels, floraal decor. Eén schotel gerestaureerd. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 39 - Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met waterpartij en eenden decor. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met Elorade decor en bodemmerk. Haarlijn en chips. Afmeting: Ø 34,3 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuur/tijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Kakiemon borden met floraal/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. + Ø 22 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met floraal/geisha decor. Bodemmerk F. Eén schotel goed. Eén schotel gekramd. Eén kopje gelijmd. Eén kopje minimale chip. Afmeting: H ...
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha in boot/kasteel/goud decor. Octagonaal. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap/goud/tekst decor. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met roze/groen/geel glazuur en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met leraar en leerlingen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Bolvaas met floraal/vogel/goud decor, goed. En een schotel met landschap decor, haarlijn + chip. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Afmeting: H 29,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Twee zeer gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose kommen met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Eén bakfout rand. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden/goud decor. Met bodemmerk. Alle borden chips en één bord haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/kraanvogel/vlinder decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte vaas met blauw glazuur. Met musicerende figuren decor. Afmeting: H 45,4 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met emaille, figuren in interieur/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met tuin/goud decor. Twee schotels haarlijn. Eén schotel goed. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Afmeting: 3,5 - Ø 11 cm. In redeli...
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Buitengewone grote antieke Chinees porseleinen Imari kom met floraal/goud decor. Midden 18e eeuw. Afmeting: H 11,5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo hond. Chip deksel. Afmeting: H 64 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met figuren decor rondom. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgesneden tempel figuren. Gepolichromeerd met restvergulding. Kleine beschadigingen. Afmeting: 15 -28 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse houtgestoken Chinese gepolychromeerde tempelfiguren met restvergulding. Eén hand mist. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met riviergezicht/boten/huizen decor. Drie schotels goed. Eén maal haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 4,5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes + drie schotels met coulissen in landschap/geisha en goud decor. Afmeting: 3 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese brons-overlay op terracotta lachende boeddha met vleermuis en kinderen. Beschadigingen bij vleermuis. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
18e - 19e eeuws Chinees gepolichromeerd houtgesneden tempelfiguur. Hand mist + beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Grote vergulde Chinese bronzen boeddha. Afmeting: 31cm. In goede staat.
19e Eeuwse Familie Rose vaas met floraal decor. Twee haarlijnen in kraag. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha's in tuin/coulissen decor. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met Familie Rose decor. Floraal. Eén vaas goed. Eén vaas oudere restauratie. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Glazuurschade midden kraanvogel + lichte randglazuurschade. Afmeting: Ø 37,7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal/insecten decor. Geribbeld. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 9,7 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk huisaltaar met inhoud. Altaar heeft dubbele deuren, twee lades, schuifplank, etagieres. Inhoud: benen figuren, houten tempelwachters met polychrome, messing, brons, wierookb...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk/figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met draken in wolken decor. Afmeting: 27 x Ø 20 cm. Beide deksels gelijmd. Verder in goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met zeldzaam vaas/goud decor. Haarlijnen bodem + chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/libelle decor. Eén chip. Afmeting: Ø 31,6 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Vierkant met rondom figuren in landschap decor. Lichte randglazuur schades + chip. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Met bodemmerk. Met decor van herten in landschap, boom, paddenstoelen en vogels. 9x kopjes, 9x schotels, 6x deksels. Waarvan vier schotels ...