Drie cassetes met zilveren lepels en taartschep, 835/000. Zwarte cassette voorzien van een taartschep met een gecontourneerd blad met graveerwerk, een deels getorste steel met parelrand, MT.: J.A.A.Ge...
Kleine zilveren trekpot, 925/000, rond model versierd met een getorste bewerking, voorzien van een scharnierend deksel met krul als knop. Importeursteken: P.D. van Wieren, Zeist/Almen. 1965-1990. 16x9...
Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
Armband met parel en granaat aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen zoetwaterparels en gefacetteerde granaten, ø6mm. Bevestigd aan een ronde bewerkte sluiting met geschulpte rand en...
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Eierset met zilver, 833/000. Houten ronde standaard met een kristallen zoutvaatje geplaatst op een zilveren getorste standaard met 6 kristallen eierdopjes voorzien van een bewerkte zilveren voet. 15x2...
Zilveren broche, 800/000, met portret. Ronde broche met sierlijke rand met voluten en een rode steen in een gouden zetkastje. In de broche zit een klein rond handgeschilderd miniatuur portretje van ee...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een slag bezet met 2 rijen met in totaal 22 carre geslepen saffieren. Over de slag loopt een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen d...
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgesoldeerd ronde kast, als rozet bezet met 7 diamanten met een oud slijpsel. ø kast 8,5 mm. ø56 ca 3,0 gram. in goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met een bewerkte band en een zilveren zetkast bezet met 5 peervormig geslepen roosdiamanten, verlopend in grootte. Breedte ring 5 mm. ø m59. ca 2,3 gra...
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Groot lot vingerhoeden, met 9 zilveren modellen en één model uit celluloid met een geelgouden randje. Zilver totaal ca. 38 gram. In diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Cassette met zilveren lepels, 833/000, bestaande uit 12 theelepels, een suiker- en theeschep, versierd met een getorste steel bekroond met een octagonaal vormige aanzet met knop. 11-13,5cm. totaal ca ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, voorzien van een staafjes-schakel met groot veeroog en musketonhaak. 42 cm. ca 9,1 gram. In goede staat
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Moderne gouden broche, 750/000, met diamant. Staafbroche met een witgouden band en een gebogen geelgouden band met een geelgouden gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,23 ct. len...
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring met aan de bovenzijde een bloemvorm met geschulpt motief, waar in het midden een grote rond gefacetteerde saffier zit. Om de saff...
Bijbel met fraaie bruine kaft met goudlijnen, voorzien 2 zilveren sloten, 833/000, gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven. jl.:a:1860. 15x10x7cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos. 833/000, rechthoekig model met een deksel voorzien van graveerwerk. Met lijndecor langs de randen. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.:q:1976. 8x13x2,5cm. ca 150 gram. Voorzien van ...
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.