Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met originele porseleinen console. Krijger/hoogwaardigheidsbekleder decor. Hals vaas gerestaureerd. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren/goud decor. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met erotische voorstelling. Eén schotel chip +2 haarlijn, 1 bordje 1 haarlijntje Een schotel goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/g...
Chinees porseleinen Familie Verte bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theepot met onderschotel. Blauw glazuur + goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met zotjes voorstelling rondom. Afmeting: 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Wucai pot met floraal/paradijsvogel decor. Bovenrand restauratie + haarscheur. Afmeting: H 25 x Ø 19 cm. In redelijke staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotels met krab/karper decor. Met bodemmerk. Eén kopje haarscheur. Afmeting: Ø 12,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen terrine met floraal decor. Koperen hengsels missen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha staande op een lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 13,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren/fruit en floraal decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor en goudrand. Eén dekselvaas hals gelijmd. Afmeting: H 19 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Chinees porseleinen Capucine kopjes met floraal decor. Eén kopje beschadigd. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 6 - 7 cm. In goede staat.
Chinese metalen Ming-stijl Foo-hond met relikwiehouder. Afmeting: 22,5 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur verso + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.