Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met Chinese vrouwen/wezel decor. Met bodemmerk. Eén heeft haarscheuren. Eén gaaf. Afmeting: Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin/vogel en vlinder decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren/floraal en goud decor. Eén vaas chip bodemrand, één vaas gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Queng Lung vaas met wit craquelé glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese Yixing trekpot met messing bewerkte deksel. Floraal/eekhoorn decor. Eén chip tuit. Afmeting: 9 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees lakwerk tablet met messing vergulde monturen. Gemonteerd op een porseleinen Foo-hond en porseleinen inktpot. Oor gelijmd. Verder in goede staat. Afmeting: 15 x 27 x 18 cm. In redelij...
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose, vogels, bloesemtak in coulissen decor. Twee gaatjes gerestaureerd. Afmeting: H 24 X Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/insekten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen deksel voorraadpot met prunus decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,3 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur en tuin/bloesemdecor. Bodemmerk. Afmeting:H 31 cm. In goede staat.
Twee kapitale 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met draken/wolken/zee decor. Beide deksels beschadigd. Eén vaas haarlijn in bovenrand. Afmeting: H 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Japanse porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose theebussen met zilveren sluiting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor en oren. 1 Oor gelijmd. Redelijk/ goed. 51cm.
Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.
Antieke, gesigneerde Chinese bronzen wierookbrander. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvazen met zotjes/tekst decor. Eerste helft 20e eeuw. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/paradijsvogel/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Eerste helft 20e eeuw. Gestikt, met karaktertekens. Afmeting: 160 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal/paradijsvogel/insekten decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-grijs glazuur, ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 23 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen kraantjes dekselkan met floraal/vlinder decor. Deksel heeft randglazuur schade De pot heeft twee kraan uitgangen en binnenin een zeef. Afmeting: 50 x Ø 22 cm. In g...
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur + hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insekten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schaal met roze glazuur en floraal decor. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. Haarlijn. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met tekst, figuren in boot decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari kop en schotels met floraal decor. Twee schotels goed. Twee kopjes beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In matig/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen trekpot met reliëf draken decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 17 x 7 cm. In goede staat.