van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.