Groot bronzen ritueel object op houtgestoken basement. Nepel of Tibet. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote Nepalese bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Chinees porseleinen Familie Rose eetservies met floraal/vlinder decor. Bestaande uit: 14x grote borden, 19x kleine borden, 7x dessertbord. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: Ø 20,5 - 26 cm. In ...
Chinees porseleinen vaas met fruit/floraal en vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met paradijsvogel/floraal/goud decor. Vier-hoekig, gecontourneerd. Afmeting: 32 x 37 cm. In goede staat.
Grote zware Chinese bronzen wierookbrander met lotusbloem, schildpad, slang en Foo-hond decor. Met bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose olielamp met kraanvogel/feniksen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees, uit ivoor gesneden reclining lady op houtgestoken basement. Afmeting: 19 x 6 x 6 cm. met taxatie rapport In goede staat.
Oude Chinese hardhouten scepter met jade plaquette van kraanvogel decor. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap met booggeschoten konijn/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 26,5 cm. I...
Chinees porseleinen wierookbrander met groen craquelé glazuur en drie poten met Foo-honden koppen. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen lampenvoet met plated messing basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met koperen montuur. Met bodemmerk. Scherf uit binnenrand. Afmeting: H 16 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese roodlak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met diverse armen, zittend op lotusbloem. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: H 46 cm. Verder in goede staat.
Zeer grote Chinese roodlak dekseldoos met landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op troon, zittend op lotusbloem. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani schotel. Mooie kwaliteit. Met Samurai + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee delen Oosters koperwerk. 1x 19e Eeuwse bewerkte messing ghendi met swastika en floraal decor. Japan? China? 1x 19e Eeuwse bewerkte bolvaas met floraal/vogel decor. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede ...
Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren en goud decor. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + goudrand. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Lot van elf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Acht borden goed. Drie borden chips of haarlijnen. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Floraal. Eén theebus met zilveren dop, goed. Eén trekpot, tuit ingekort. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...
Chinese bronzen Quan Yin met fluit staande op schildpad. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen lampenvoet met karaktertekens en foo-honden koppen. Twee-lichts. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiek vaas met watervogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Blanc de chine Quan Yin. 19e Eeuw of ouder. Restauraties. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote gemberpot, ice crack, haarlijn. Eén 18e eeuws bord, koekoek in huisje, haarlijn + chips. Twee 18e eeuwse borden met tuin decor, chips. Afmeting: 20 -...
Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø ...
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.