This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Herdenkingsplaquette van brons
Result: 80 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Stier
Result: 80 EUR

Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.

Bronzen keiler, 1920
Result: 80 EUR

Bronzen keiler (everzwijn) op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Twee moderne beelden
Result: 80 EUR

Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vogel op steen
Result: 75 EUR

Bronzen vogel gemonteerd op steen. In Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen fabel figuur
Result: 70 EUR

Oosters bronzen fabelfiguur met knots. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten
Result: 70 EUR

Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Result: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Gesneden Heilig figuur
Result: 60 EUR

18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2 Afrikaanse beelden
Result: 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.

Gipsen dames buste
Result: 50 EUR

Gipsen buste van dame. Met zilver beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met telefoon
Result: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw met boek
Result: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Result: 40 EUR

Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.