Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 833/000, rond model versierd met bloemdecor en gepointilleerd graveerwerk. MT.: A.Teunissen, Schoonhoven, jl.: p:1874. Met Rokhaak opengewerkt met floraal dec...
Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...
Antieke 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en florale graveringen. Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Anno 1865. Afmeting: L 10 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleu...
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 934/000, versierd met drijfwerk en acanthusbladeren. Voorzien van 2 horizontaal geplaatste grepen met wapengravure. De kom is geplaatst op een ovale voet. MT.: A. De Haas, Snee...
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...
Drie-delig 835/000 zilveren theeservies met rondom diverse fraaie afbeeldingen van het plattelandsleven. Mr. J.F. de Rooy - Schoonhoven. jl: T: 1903. Afmeting: 14 x 20 cm (theepot). Gewicht: circa 440...
Zilveren bruidegomspijpje, 833/000, versierd met een edelhert. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. 12 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Vroeg zilveren kluwenmandje, 833/000, Empire, fraai gezaagd met floraal decor. Voorzien van diverse reparaties. MT.: C. van Basten, Utrecht jl.:H:1817. ø8x5cm. ca 50 gram. In redelijk goede staat
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.