Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een ovaal bewerkte zetkast voorzien van filligrain en een geschulpte rand. Bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop 19x12mm. ø 50. ca 3,...
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren fotolijsten, 835/000, een ovaal model met bolle rand, ca 9x12cm, voet ontbreekt en een rechthoekige lijst met een guillochebewerking. 7,5x11cm. In goede staat
Zilveren armband met bedels, 925/000. Geslepen gourmetarmband met bakslot voorzien van 5 bedels, een olifant, hond, os, toreador en een inheems figuur. Breedte armband 7 mm. lengte 18 cm. ca 43,2 gram...
Lot Chinees porselein. Vier delen republiek-stijl. Eén deel Kantonees (randschade) Eén deel 19e eeuw Familie Verte (randschade). Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige opengewerkte hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, ( één diamant heeft een chip.) Lengte...
Geelgouden ring, 750/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 4,6 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen kom met gecontourneerde omranding. 17e Eeuw. Met berglandschap en vogel decor. Restauratie + haarlijnen. Afmeting: H 12,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde grote Chinees porseleinen vaas met oren en floraal/landschap decor in coulissen. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34 x Ø 27 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 800/000, met Peruaanse tekens. Armband met 5 schakels versierd met diverse inca tekens. Voorzien van bakslot. 6 cm. 18 cm. ca 113 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Ring met een brede band met daartussen een rechthoekig gefacetteerde grote smaragd, 8,5x6mm, ca 0,80 ct. In de band zitten aan weerskanten 5 briljant ...
Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Hanger gemaakt uit een ring met daarin 2 chatons bezet met roosgeslepen diamant, ø ca 3,8mm. Grootte hanger 30x20mm. ca 3,6 gram. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met latere zilveren beugels. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 10 cm. In redelijke staat.
Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,61 ct. ø kop 9,5 mm. ø53 ca 3,3 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/0000, met gesneden bloedkoraal. Opengewerkte ovale hanger versierd met graveerwerk, in het midden voorzien van een ovaal gesneden bloedkoraal met vrouwfiguur. 36x22mm, inclusief...
Geelgouden streekbroche, 585/000, met koraal. Ronde streekbroche voorzien van een geschulpte rand en versierd met diverse knopjes en 13 bloedkoralen. ø28mm. ca 6,0 gram. In zeer goede staat.
Elegante witgouden armband, 585/000, met saffier. Armband gemaakt uit 2 rijen fijne luna-schakels in het midden voorzien van een witgouden element met slag, bezet met 2 rond geslepen bergkristallen en...
Geelgouden armband, 585/000, met nefriet. Armband met 5 ovale schakels met een getorste bewerking en bezet met een ovaal cabouchon geslepen nefrietsteen. breedte armband 14 mm. lengte 17 cm. ca 20,7 g...
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitair-oorstekers voorzien van een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,30 ct per steen. Totaal ca 1,2 gram. In goede staat
Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.
Geelgouden hanger, 585/000, met camee. Ovale hanger voorzien van een opengewerkte rand uit draad, bezet met een fraai gesneden schelpcamee. 38x23mm, inclusief oog. ca 5,4 gram. in goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges emaille. Ovale hanger met een 2 getorste randen voorzien van een schilderemaille voorstelling van een vrouwenhoofd. 20x37mm, inclusief oog. ca 5,1 gram. In goed...
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Hollands landschap met knotwilg, koeien en boerderij in de verte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
C. Verschuur (= Cor Bouter). 1888 - 1966. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In goede staat.
Johannes Huygens. 1833 - 1910. Gezicht op Katwijk, met bomschuiten en figuren. Olieverf op (karton) paneel. Restauraties. Afmeting: H 27 x B 55 cm. In redelijk/goede staat.
W. Fekken. 1908 - 1999. Hollandse dorpsstraat met figuren. Met galerielijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Ploegen op de Usseler Es. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Rida. Circa 1950. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
H.P. Groen. 1886 - 1964. Rotterdamse kade met paard en wagen met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
J. Scholten van Heek. Enschede. Circa 1900. Vaas met bloemen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Hester A.C. Zaalberg. 1836 - 1909. Hollands landschap met zandpad, herder en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Che Guevara. Lithografie. Afmeting: H 89 x B 59 cm. Litho op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Delftse schaal en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
J.A. Rey. Circa 1900. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Jan Visser. 1927 Rotterdam. 1879 - 1961. Portret van boer met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.
Spaanse School. 20e Eeuw. Verso Gesigneerd. Gesluierde Oriëntaalse danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61x B 50 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. 21e Eeuw. Stilleven met abrikozen en appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.
E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 835/000, schuitvormige gezaagde manden, versierd met o.a. met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 367 gram. In goede st...
Twee zilveren tafelkandelaren, 833/000, Neo barok, op ronde voet en met getorste staander, rijkelijk versierd met krullen en floraal decor, MT.: A.van der Beek, Den Haag, jl.:R:1901. ø12x16cm. Voorzie...
Prachtige miniatuur schilderijklokje op zilveren schilderezel, 800/000. Schildersezel voorzien van 3 klauwpoten en een guirlande met leeuwenkop. Op de ezel is een schilderijklok geplaatst met zilveren...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met blauw saffier. Oorstekers met 3 rijen bezet met elk 5 rond gefacetteerde blauw saffieren. Grootte 8,5x14mm. De oorstekers zijn voorzien van een steker en clip. ca 3...
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden koordarmband, 585/000, ø 4mm. lengte 19,5cm,ca 5,6 gram. In goede staat
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 100 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhout gestoken zware plaquette met Heilige Petrus. Heeft buiten gehangen. Afmeting: 94 x 78 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...
Twee Chinees porseleinen borden met vogels in landschap decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Paar zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met dikke parelranden. ø7,5x19cm. Met gevulde bodem. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met krullen en florale bewerking. De schaal heeft een verdikte rand met voluten. 12x18x3,5cm. ca 98 gram. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten etagiere-tafel met lade en lectuurhouder. Met bandintarsia. Engeland. Afmeting: 83 x 59 x 38 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Zilveren theepot met comfoor, 833/000. Bol theepotje met parelrand, MT.: L.Spiegeler Amsterdam, jl.: O:1873, geplaatst op een zilveren comfoor versierd met een gegraveerde rand en geplaatst op 4 gecon...
Franse gebogen drie-laden commode met brons en marmeren blad. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Krimpnaden. Afmeting: 67 x 65 x 46 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schommelstoel met ijzeren veren. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 160 x 80 x 58 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Meiping vaas met floraal/paard decor. Afmeting: H 33,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bloesemtak decor. Geen bodemmerk. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten/palissander dekseldozen. Circa 1900. Afmeting: 14 - 26 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/palissander dekseldozen. 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.