Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk. 1x 19e eeuwse vijzel met stamper. 1x vijzel 20e eeuw met stamper. 1x neo gotische bel, 20e eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
Maurits Kerkhoff. 1830 - 1908. Bosgezicht met herder, vee en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 82 cm. In goede staat.
Twee studie schetsen van kerken. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. 1817 - 1891. (1) Stadhuis Leiden, Bosboom. (2) Bosboom, kerkinterieur. Afmeting: Tekening op papier. H 45 x B 35 cm + H 29 x B 40 c...
19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antiek vergulde messing tafellampen met Amor. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke bronzen penning. Buitmaken van de HMS Macedonian door de USS United States 1881. Met kapitein Stephen Decator. Herslag 1881. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde ijzeren kerstboomstandaards. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Aad de Haas. 1920 - 1972. Twintig linoleumsneden gesigneerd door weduwe Nel de Haas. Getiteld; 'de dood en het meisje'. Uitgegeven door W.A. Palm te Den Haag. Nr. 35. Afmeting: H 56 x B 41 cm. In goed...
J. Martin. Duitse School. Eerste helft 20e eeuw. Italiaans landschap met figuren op zandpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Lot divers antiek tin. Onder andere; zeven maten, twee kruiken, vier borden. 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.