Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 22 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twaalf delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Vier grote kommen. Vijf borden. Drie schotels. Haarlijnen + beschadigd. Afmeting: 9 - 26 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/goud (emaille) decor. 18e Eeuw. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. Beschadigd. In redelijke staat.