Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, met peridoot en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde peridoot steen en aan weerskanten 3 kleine diamantjes. ø55. ca 1,6 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, uit een hoog gehalte goud, driehoekig, voorzien van een gouden boeddha in hars. 15x27mm. ca 2,8 gram. Als nieuw
Geelgouden ring, hanger en sluiting, 585/000, met granaat. In rozetvorm versierd met knoppen, enkele ontbreken. Totaal ca 15,1 gram. In goede staat
Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.
Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...
Zilveren drakenarmband, 800/000, Azië, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram. In redelijk goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
Drie zilveren fotolijsten, een lijst met een ronde gladde rand, 925/000, ø 10 cm., een kleine ovale lijst met een parelrand, 800/000, gedeukt, 6,5x9,5cm en een ovale lijst met bewerkte rand met lijn...
Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...
Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.
Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.
Zilveren miniaturen, 18e eeuws, een theepot, bolmodel met gekrulde greep en tuit, MT.: Johannes van Geffen, Amsterdam, vermoedelijk 1767, 6x4x4cm, en een melkkan met gezaagde rand en een gekartelde gr...
Zilveren thorarol houder, 925/000, opengewerkt met floraal decor voorzien van sierlijk graveerwerk en banden met meanderachtige bewerking. In het midden is de ø3.6x26cm. ca 183 gram.
Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Goud met zilveren broche, 835/000, met oud diamant,. Ronde opengewerkte broche bezet 26 roosgeslepen diamanten. ø broche 30 mm. ca 9,7 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...
Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 singlecut diamantjes, totaal ca...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...
Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat
Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.