This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Drie palissander stoelen
Starting price 280 EUR

Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Ring met peridoot en diamant
Result: 80 EUR

Ring, 375/000, met peridoot en diamant. Ring met een ovaal gefacetteerde peridoot steen en aan weerskanten 3 kleine diamantjes. ø55. ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden hanger met boeddha
Starting price 170 EUR

Geelgouden hanger, uit een hoog gehalte goud, driehoekig, voorzien van een gouden boeddha in hars. 15x27mm. ca 2,8 gram. Als nieuw

3 Delen granaat met goud
Result: 160 EUR

Geelgouden ring, hanger en sluiting, 585/000, met granaat. In rozetvorm versierd met knoppen, enkele ontbreken. Totaal ca 15,1 gram. In goede staat

Chinese Quan Yin van jadeïte, H 35 cm.
Starting price 1.500 EUR

Grote Chinese Quan Yin van jadeïte met kraanvogel, geplaatst op een houten sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke kussenkast, 1880
Result: 190 EUR

Antieke Hollandse kussenkast met ranken, schappen en lades. Deuren zijn iets verbogen, maar sluiten wel. Eiken, palissander en ebbenhout. Circa 1880. Afmeting: 188 x 170 x 63 cm. In redelijk/goede sta...

Vier Chinese kopjes
Result: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.

Twee delen Japans of Chinees handwerk
Starting price 400 EUR

Twee delen Japans of Chinees zijde handwerk. Met tekst en signatuur. Hanen gevechten. Afmeting: H 47 x B 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel, H 101 x B 53 cm.
Result: 80 EUR

19e Eeuwse Franse, Bretonse, houtgestoken spiegel met figuren. Afmeting: H 101 x B 53 cm. In goede staat.

Witgouden collier en hanger met opaal en diamant
Starting price 8.500 EUR

Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...

Zilveren armband
Starting price 70 EUR

Zilveren drakenarmband, 800/000, Azië, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram. In redelijk goede staat

Vier 18e Eeuwse Chinese Imari borden Ø 22,7 cm.
Starting price 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Twee borden goed, één bord haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese klapmuts kommen Ø 20,5 cm.
Result: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese bijzettafels
Result: 100 EUR

Twee zware Chinese hardhouten bijzettafels met bloesemtak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 33 x 33 cm. In goede staat.

Hollandse theetafel, 1900
Result: 100 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel in barok-stijl. Circa 1900. Met klauwpoten. Afmeting: 78 x 75 x 56 cm. In zeer goede staat.

Gouden hanger, appel, met emaille
Starting price 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een appel, aan de voorzijde versierd met emaille inleg. 20x23mm, inclusief oog. ca 2,2 gram. In goede staat

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Starting price 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken buffetkast
Result: 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met vollen zuilen en snekken. Circa 1880. Afmeting: 180 x 135 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel
Starting price 200 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.

Drie zilveren fotolijsten
Result: 90 EUR

Drie zilveren fotolijsten, een lijst met een ronde gladde rand, 925/000, ø 10 cm., een kleine ovale lijst met een parelrand, 800/000, gedeukt, 6,5x9,5cm en een ovale lijst met bewerkte rand met lijn...

Zeldzame antieke Arita schotel Ø 17,9 cm.
Result: 100 EUR

Zeldzame antieke Japans porseleinen Arita schotel met hert decor. Circa 1700. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.

Vijf Chinese republiek vazen
Result: 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen republiek vazen met figuren/tekst decor. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinees bord + klapmutskom
Starting price 120 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 18e Eeuws Queng Lung bord met landschap decor, goed. 1x Chinese klapmuts kom met tuin/paradijsvogel/swastika decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 19,5 cm. In redelijk/goede...

Biedermeier tafel, 1840
Result: 200 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier tafel met kolompoot. Circa 1840. Afmeting: H 73 x Ø 108 cm. In goede staat.

Russische zilveren kom
Result: 250 EUR

Russische zilveren kom, 84 zolotniks, 875/000, rond massief model met lijnbewerking en gravure met o.a. 1948. ø12x3,5cm. ca 193 gram. In goede staat.

18e Eeuwse miniatuur theepot + melkkan
Starting price 1.250 EUR

Zilveren miniaturen, 18e eeuws, een theepot, bolmodel met gekrulde greep en tuit, MT.: Johannes van Geffen, Amsterdam, vermoedelijk 1767, 6x4x4cm, en een melkkan met gezaagde rand en een gekartelde gr...

Zilveren thora
Result: 220 EUR

Zilveren thorarol houder, 925/000, opengewerkt met floraal decor voorzien van sierlijk graveerwerk en banden met meanderachtige bewerking. In het midden is de ø3.6x26cm. ca 183 gram.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Weegschaal in mahonie kast
Starting price 70 EUR

19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.

Twee bronzen empire-stijl kandelaren
Result: 375 EUR

Twee bronzen empire-stijl kandelaren met marmeren basement en engelen. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

6 Chinese Familie Rose papborden Ø 16,5 cm.
Starting price 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met Familie Rose tuin decor. Waarvan: Drie borden, goed. Twee borden, haarlijn. Eén bord, chip. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 30,2 cm.
Result: 650 EUR

Zeer gedetailleerde Chinees porseleinen vaas met rondom landschap/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 11 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribben en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

Speeldoos in chaletvorm
Result: 150 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1900. Twee melodieën in dak. Speelt bij openen. Goed spelend. Afmeting: 17 x 27 x 40 cm. In goede staat.

Sieradenkist (historisme)
Result: 60 EUR

Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Result: 110 EUR

Antieke Hollandse historisme hoorn des overvloeds. Herinnering aan 1875 - 1900. Hoorn met messing. Neo renaissance. Afmeting: 44 x 42 x 30 cm. In goede staat.

Goud met zilveren broche met oud diamant
Starting price 1.400 EUR

Goud met zilveren broche, 835/000, met oud diamant,. Ronde opengewerkte broche bezet 26 roosgeslepen diamanten. ø broche 30 mm. ca 9,7 gram. In goede staat

Chinese draken-dekseldoos Ø 27,5 cm.
Starting price 180 EUR

Grote Chinees porseleinen draken-dekseldoos met zes tekens bodemmerk. Randschade bovenrand onderste deel. Afmeting: H 18 x Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Cheng Lung kopje met floraal decor, chips. En drie 18e - 19e eeuws Imari met patrijs decor, één schotel chips. Afmeting: 10 - 11,5 cm. In redeli...

Witgouden hanger met parel en diamant
Starting price 900 EUR

Bijzondere witgouden hanger, 750/000, met een Zuidzee parel en diamanten. Strakke elegante hanger met grote Zuidzeeparel, ø 15/16 mm. In de staaf van de hanger zitten 3 singlecut diamantjes, totaal ca...

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Result: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Starting price 1.100 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte kop in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een fraai opengewerkte zetkast met 4 poten. Aan weerskanten van de diam...

Zilveren fazant
Result: 120 EUR

Zilveren fazant, 835/000, mannetjes fazant. 14x3x6cm. ca 66 gram. Importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, na 1961. In goede staat

Wandelstok met Momento Mori zakhorloge
Result: 1.500 EUR

Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...

Drie pistolen + donderbus
Result: 275 EUR

Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.

Antiek vuursteen pistool
Result: 300 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

3x Indonesische kris
Result: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 45 - 51 cm. In goede staat.