This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese celadon schalen Ø 18 cm.
Result: 60 EUR

Twee Chinese celadon porseleinen schalen met floraal decor. Afmeting: 12,5 -Ø 18 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met foraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Result: 180 EUR

Chinese Yixing trekpot met glazuur. Floraal/vlinder decor. In pompoenvorm. Circa 1900. Afmeting: 11,5 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (11x)
Result: 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Divers. Elf delen. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee zoutnappen, drie kop + schotels, drie schotels met vis decor. Enkele chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Chinese botervloot
Starting price 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met floraal decor. Afmeting: 8 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Result: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Result: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23,5 cm.
Result: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en perzikboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese glazen kom Ø 14 cm.
Result: 200 EUR

Chinese glazen kom op hoge voet 'blue John'. Glas met marmer effect. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Starting price 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Result: 100 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels + twee koppen. Met jagende ruiters decor + vier tekens bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In ...

Chinees Imari bord Ø 25,5 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kantonees porselein
Starting price 100 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen
Result: 650 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 68 cm.
Result: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Starting price 600 EUR

Chinese bronzen boeddha met restvergulding en merktekens op de rug. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.