19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met foraal/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met floraal decor. Afmeting: 8 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/rups/vlinder decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha met restvergulding en merktekens op de rug. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.