Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...
Geslepen kristallen karaf met stop en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur. Mr. M.A.M. van den Bersselaar-Udenhout. Afmeting: 12 x 34 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren pijpenwroeter/stopper met bloemknop. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1850. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat
Zilveren brede armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met 3 rijen met blauw en rookkleurige stenen. Voorzien van clipsluiting. Breedte 11mm. lengte 19 cm. ca 25,4 gram. In goede staat
Strakke geelgouden ring, 585/000, met rechte bovenkant. breedte 3 mm. ø 55. ca 1,8 gram. Wat beschadigd aan de bovenzijde, verder in goede staat.
Lot met zes armbanden, met 3 zilveren slavenbanden, één voorzien van gravure, een zilveren klemband met dolfijnen een zilveren bewerkte rinkelband en een witmetalen rinkelband met een plaatje. Totaal ...
Zilveren manchetknopen, 925/000, met jachtdecor, voorzien van eikels en eikenblaadjes. Voorzien van koeientand. 17x18mm. ca 13 gram. Nieuw
Lot met drie zilveren hangers, 925/000, met edelstenen en zirconia's. Een rechthoekige hanger met 4 rijen met edelstenen, amethist, granaat, peridoot en citrien. 15x20mm, een solitairhanger met kussen...
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een zwaan versierd met markesietstenen. 8x8cm. ca 40,3 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met diamant. Open gouden hangertje in de vorm van een hartje bezet met een singlecuit geslepen diamantje. Grootte hanger 20x12mm. ca 1,2 gram. In goede staat.
Vijf zilveren armbanden, 835/000, voorzien van 3 rinkelbanden, een cose for ever armband en een armband met gegraveerde plaat: Uli. Totaal ca 90 gram. In goede staat
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Jasseroncollier met daaraan een vierkante opengewerkte hanger bezet met zirconia's. Grootte hanger 32x49mm, inclusief oog. lengte collier 60 cm. In g...
Collier van granaten met een zilveren slot, 835/000. Collier van 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met granaat. 38 cm. In goede staat
Ketting van bamboekoraal, ø14mm, met witmetalen sluiting met strasstenen. 52 cm. In goede staat
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.
Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Monogram A.J.D. 1853. Hollands landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Mahoniehouten barometer met messing. Tweede helft 20e eeuw. Western Germany. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Deense Jydsk telefoon. Metaal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 25 x18 cm In goede staat.
19e Eeuwse Duitse steengoed kruik met floraal decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie miniatuur schilderijen. Deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Kleine bronzen baardman-kruik. Naar oud voorbeeld van 17e eeuw. Echter 19e eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Vier delen antiek kerkelijk koperwerk. Bestaande uit: twee wierookbranders, hostie houder en een wijwater houder. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans lakwerk fotoalbum met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Oude plated messing dwarsfluit. Gemerkt Elkhart Gemeinhardt. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In goede staat.
Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Gebedenboek voorzien van een kaft gemaakt uit schildpad ingelegd met een floraal decor met parelmoer en metaal. Het boek is voorzien van een witmetalen sluiting met graveerwerk. 8x11x3cm. Wat beschadi...
Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Art Deco theekast van mahoniehout. Circa 1930. Afmeting: 76 x 56 x 39 cm. In goede staat.
Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Grote moderne geplooide glazen vaas. Oranje/blauw/groen/rood kleurstelling. 21e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....
Twee antieke Delftse fayence papborden met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...
Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 35 cm. In goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese cloisonné dekseldoos met floraal/dieren decor. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.
Japans/Chinees porseleinen figuur met geschrift. 19e Eeuw. Afmeting: H 11,7 cm. In goede staat.
Chinese rituele wijnhouder van brons. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geplooide schaal met paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale schotel met geel glazuur. Figuren/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 28,5 x 28,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + geschriften. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.
Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Geslepen kristallen scheepskaraf op grote platte bodemvoet. Met geslepen stop en ingesloten luchtbel. Met 925/000 zilveren label aan ketting met opschrift 'Cognac'. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat
Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.
Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.
Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.
Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Francois Simons-'s Gravenhage. Anno 1781. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met 'De Liefde', ronde gegraveerde bak met zwaluwstaart-aanzet. Mr. J. van Straaten-Hoorn. 1846-1853. Afmeting: L 18 cm. Gewic...
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...
835/000 Zilveren eierlepel met ajour gezaagde bak, en steel met filetrand. Mr. Gerrit van der Dussen-Schoonhoven. J.l.: S. Anno 1877. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 27 gram. In goede staat.
Antieke zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant, landstempel Zweden, vanaf 1752. Meesterteken FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gram. En een fraai gestileerde sterling zilveren zeeflepel met...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengewerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en ...
Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...
Zilveren hanger/broche, 925/000, in de vorm van een bloem, versierd met rode stenen en groen vensteremaille.ø32 mm. ca 6,3 gram. In zeer goede staat
Zilveren collier met hanger en oorhangers, 925/000, met blauwe steen. Slangcollier met een hanger voorzien van rechthoekig geslepen blauwe stenen en zirconia's, in 3 baardjes. grootte hanger 9x70mm, l...
Zilveren drakenarmband, 800/000, Azië, klemarmband met drakenkoppen en in het midden bezet met een turkoois. Breukje in band. Breedte 18-41mm. ca 64,5 gram. In redelijk goede staat
Lot sieraden met een collier uit tijgeroogkralen, verlopend in grootte 7-14mm, 48 cm, een zilveren ring met ovale tijgeroog, ø 57, en een zilveren blokjescollier met een rechthoekige hanger voorzien v...
Lot met 2 horloges Tendence, met kunststof kast en band. In oranje en geel. In originele doos. Als nieuw.
Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en choker met element met zirconia's, een collier met hanger voorzien van een zwarte parel, een lang slangcollier met een hartvormige hanger en een kor...
Twee colliers van donkere barnsteen, een langcollier met voorzien van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte, 12-38mm. 65 cm. en een kort collier met getrommelde barnstenen. 14-29mm. Voorzien va...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.