Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten. Afmeting: H 13,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4,1 cm. In goede staat.
Twee moderne blauw-glazen vazen/potten met golf/streep structuur. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 x Ø 19 cm. In goede staat.
Murano-stijl moderne glazen pelikaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.