Antieke wereldglobe. Door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking van R.E. Kaltofen, Utrecht. Uitgave erven J. Bijleveld, Utrecht. Columbus Verlag Berlin-Lichterfeld. Kleine beschadigingen maar acceptabel...
Bronzen lamp met zeehond op marmeren sokkel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese jardiniere van messing, met kraanvogel/libelle decor. Afmeting: 34 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Zeer groot 19e eeuws zandstenen Maria beeld met Heilig kruis. Op sokkel. Afmeting: 200 x 64 x 43 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil tafelschaal met zweepslag decor. Majolica met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 22 x 32 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten telefoon. Siemens & Haiske A.G. Circa 1910. Duitsland. Afmeting: 67 x 24 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse apothekers weegschaal met lade. In mahoniehouten kast. Met gewichten en thermometer. Afmeting: 40 x 48 x 26 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. Damesportretten. 1900 - 1930. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Negen antieke miniatuur schilderijen. Diverse portretten met onder andere signatures en verso monogrammen. Afmeting: 4,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans draaispit. Gietijzer met messing. Automaat opdraaibaar voor rotatie. Circa 1880. Afmeting: 43 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Antieke papier maché missie spaarpot met originele polychromie + de naam Merel. Circa 1930. Afmeting: 34 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiek koptisch weefsel fragment in lijst. 5e - 6e Eeuw. Met boek. Afmeting: H 13 x B 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse vruchtenhouten gestoken tafelschaal met kabouter. Circa 1920. Afmeting: 32 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Amsterdamse School wandlampen met achter-glas-schilderijen. Art Deco-stijl. Afmeting: 29 x 43 x 22 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School-stijl plafoniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm.
Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 96 x 92 cm. In goede staat.
Grote Amsterdamse School Art Deco-stijl plafonniere. Herkomst Hilton Hotel. Messing met achter-glas-schildering. Afmeting: 30 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse microscoop in mahoniehouten kist met accessoires. J & C Robbins, 9 Bartholomen Close London. Afmeting: 37 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen dekselbokalen met Amor. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse globe met notenhouten voet. Erd Globus, 15 Cent. Berlin, Ludwig Jul. Heymann. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In zeer goede staat.
Antieke plated messing kraantjeskan met florale gravering. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Georg Jensen Design Denmark rood-koperen dekselpan met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x Ø 21 cm. In goede staat.
Jugendstil tazza met geplooide mondgeblazen glazen schaal en vernikkelde voet. Loetz? Afmeting: H 23 x Ø 31 cm. In goede staat.
Nieuwwaardige Zwitserse Reuge speeldoos. Presse papier. 4 Saisons printemps Vivaldi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Russisch boek, handgeschreven met notities. Anno 1864. Afmetig: 35 x 2 x 22 cm. In goede staat.
Twee pre-Columbiaanse natuurstenen figuren. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 500-100 voor Christus. Eén keer Mezcala/Balsas-Guerrero Mexico, 300-100 voor Christus. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goe...
Drie antieke terracotta geglazuurde Nishapur kommen. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie antiek geglazuurde terracotta Nishapur kommen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Restauraties. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Dertien stuks antieke Perzische weefgetouw gewichten. Circa 9e - 14e eeuw na Christus. Metaal, natuursteen/terracotta. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Antiek Nishapur terracotta aderlaat-vaatje met glazuur. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: H 7,7 cm. In goede staat.
Acht antieke Nishapur terracotta kettingen. Divers. 9e - 14e Eeuw na Christus. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Drie antieke geglazuurde terracotta Nishapur halskettingen. Iran. 9e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 29 - 42 cm. In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede dekseldoos met slot. Sleutel mist. Afmeting: 9 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Twee Indische houten dekseldozen met messing beslag + slot. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Grote antieke blauwe opaline-glazen tafellamp. Circa 1900. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1890. Majolica scherven gelijmd. Afmeting: H 55 cm. In redelijke staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Chinoiserie. Circa 1880. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen olielampen met paradijsvogel decor. Circa 1880. Met messing montuur en Chinese tekst. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse zandstenen kapel met sokkel en Maria beeld. Afmeting: 140 x 72 x 42 cm. In goede staat.
Duitse messing scheepsklok en barometer. Merk: Observer. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zware vergulde messing wandschotel in historisme-stijl. Met figuren en lithografieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Grote messing kroon voor heilig kerkbeeld. Met glazen stenen? 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antieke vierdelige Duitse Kayserzinn theeset met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 13 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Onder andere; twee zeldzame chocolade vormen + twee borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.
Twee grote gepolychromeerde metalen uithangborden met zeemeerminnen. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 14 cm. In goede staat.
Antieke majolica hangpetroleumlamp. Circa 1900. Beschadigingen rand. Afmeting: 50 x Ø 75 cm. In redelijke staat.
Zeldzame koperen Louis Seize kraantjeskan met benen afsluiting. Circa 1780. Pootjes missen. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan met messing brander. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Perzische kopergedreven waterkan. Deels plated met figuren (Arabieren) decor. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Perzisch plated kopergedreven wandreliëf. Vogel/floraal decor. Afmeting: Ø 98 cm. In goede staat.
Antieke neogotische bronzen kaarskandelaar met fabeldieren. 19e Eeuw. Kaarspin vernieuwd. Afmeting: 24 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Barok + Louis Seize. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing neo renaissance kaarskandelaren met fabeldieren/ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee grote oude (kerkelijke) kaarskandelaren. 20e Eeuw. 1x hout, wit geschilderd. 1x Gietijzer. Afmeting: H 104 - 160 cm. In goede staat.
Twee Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1830. Afmeting:H 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kandelaren met marmeren basement. Floraal decor. Circa 1860. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met vrouwenhoofden. 4-Lichts. Circa 1870. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische figuren voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 3 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tabaksdoos met romantische voorstelling, gemaakt van blik. Afmeting: 2 x 8,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Decoratieve messing met houten lamp staande op Chinese houtgestoken piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Twee composiet tafellampen. Vrouw met schaap + man met schaap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee-lichts composiet tafellamp. Vrouw met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafellamp met marmeren basement. Met verlichting en daarop een gesatineerd glazen vrouwenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Italiaanse wandlamp met engel en bloemvormige lampenkappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Bronzen empire kandelaar. Twee 19e eeuwse olielampen, waarvan één beschadigd. En één Engelse kaarskandelaar. Afmeting: H 18 - 27 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse bronzen wijwaterhouder voor aan de wand. Louis Seize. Afmeting: 17 x 10,5 x 5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke kopergeslagen wandschotel. Petrus Paulus Rubens. Circa 1900. Afmeting: 8 x Ø 63 cm. In goede staat.
Antieke historisme gietijzeren parapluhouder met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Chris Le Roy Art Deco tekenboeken. D. Noordhoff 1931 Groningen. Volledige tekenmethode voor de lagere school. Diverse lithografieën. Afmeting: 35 x 25 x 2 cm. In goede staat.
Antieke macramé + haakwerk voorbeelden boek met diverse motieven. Afmeting: 5 x 43 x 34 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek met gravures. Mittel Alterliche Kunst München 1846. J. J. Kallenbach. Afmeting: 21,5 x 26,5 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Antiek vergulde broche met miniatuurportret. Achter-glas-schilderij. Verf laat deels los in achtergrond. Afmeting: 5,5 x 4,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek. 1x Apothekerspot van porselein, 19e eeuw, chip deksel. 1x 18e eeuwse glazen wijnfles. Afmeting: 23 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur 1736 te Dordrecht. Met kaarten, wereldkaart beschadigd. Rug is hersteld. Afmeting: 12 x 28 x 39 cm. In redelijke staat.
Vier antiquarische boeken. Holland. 1x Statenbijbel 1830. 1x Nieuwe testament 1791. 1x Psalmenboek 1861. 1x Nieuwe testament 1884. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen chinoiserie dienblad met keramieken plaquette. Frankrijk. Circa 1860. Enkele chips. Afmeting: 4 x 25 x 49 cm. In goede staat.
Drie antieke vernikkelde theestoven met twee theekannen. Jugendstil. Circa 1900 - 1910. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese klankinstrumenten met draken/goud decor + karaktertekens. Circa 1900. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta tabakspot met clown en tekst 'geheel alleen'. Chip voet clown. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees kunstwerk gemaakt van kurk + aquarel, pagodes bij zeegezicht. Ding Su Jung wooden drawing & Co. Afmeting: 13 x 48 cm. In goede staat.