19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Keramos Wien keramieken figuren. Circa 1920. (1) Meisje met appels, chip. (2) Forel, goed. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau 11 tegels met bijbelse voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Hollands tegeltableau met floraal decor. 4-Pas. Beschadigingen. Afmeting: 27 x 27 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Hollandse Makkumer Fayence Tichelaar wandplaquette. Met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 40 x 32 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke terracotta/Fayence apothekerspotten. Eén pot gelijmd, verder goed. Afmeting: 23 - 33 cm.
Twee-delige achtkantige handbeschilderde blauw-witte fruittest. Gemerkt Makkum Tichelaar 900 schilder dJ. Afmeting: 16 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen oorvaas met handgeschilderd rozen decor. Bodemrand + oren matig gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In matige staat.
Twee oude/antieke Franse Sevres porseleinen theebussen. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Afmeting: 13 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek negen-delig Japans eierschaal porseleinen theeservies. Circa 1920. Met bodemmerk. Beschadiging of haarlijn mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse majolica aap met hoed, 'ärgere dich nicht'. Mogelijk Bernard Bloeh. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Goebel. Bestaande uit: Maria met kindje Jezus. Non, gesigneerd Krobek 1967. Limoges ei. Wijwaterbak. Los bordje en een kalender bord (= 62 x 26 cm.). In goede staat.
Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...
Lot van 8 Hummel figuren. Goebel. Divers. Afmeting: 13 t/m 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws klokkenstel met 18e eeuwse Delfts Fayence, bronzen monturen met Foo-honden koppen et cetera. Circa 1880. Achtdaags-uuwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 49 cm. In goede staat.
Antiek polychroom 6-pas tegeltableau. Holland. Circa 1900. Met voorstelling van zeven provinciën. Diverse breuklijnen. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In matige staat.
Groot lot oud Hollands keramiek. Divers. Onder andere; oud Delft, Societe Ceramique lampet stel. Enkele chips. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Villeroy & Boch schotel met floraal decor. Octagonaal. Jugendstil. Circa 1900. Twee restauraties. Afmeting: 20,7 x 20,7 cm. In redelijke staat.
Drie-delig Hollands Gouda polychroom platelen klokkenstel. Jugendstil. Decor Juliana. Schilder M.N. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed vaas. Gemerkt met hert + onduidelijke signatuur. Circa 1900. Jugendstil. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek keramiek. Bestaande uit: Historisme goudsteen schenkkan, historisme majolica schenkkan, terracotta tabakspot, Italiaanse fayence apothekerfles + onderschotel. Afmeting: 20 - 25 cm. I...
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.
Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Lot met tien delen (schalen) Herend porselein. Handbeschilderd met paars/roze bloem decor. De randen van alle schalen met gevlochten decor. Geheel bestaand uit drie ovale schalen, 22 x 17 cm. Eén deks...
Vier zeldzame antieke Hollandse polychroom platelen herinneringsborden. WO I. 1914 - 1918. Ivora Gouda. Afmeting: Ø 19 - 28 cm. In goede staat.
Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke terracotta amfora kruik met oren en rest-polychromie. Bodemvondst. Bovenrand beschadigd, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 10,5 cm.
Wedgwood of Etruria keramieken servies. Creme-kleurig met floraal reliëf decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, drie terrines, diverse borden en schotels. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede...
Drie antieke Hollandse mangaan twaalf-pas tegeltableau's. Religieus. Circa 1800. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans eierschaal porseleinen theeservies op handbeschilderd presenteertablet, met portretten in bodem. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop + schotels. Eén kop chip, één kop haarli...
Chinees porseleinen bordje met zotjesdecor. Voorzien van gecontourneerde zilveren beugel, 833/000, gemaakt uit een bijbelsot met bandelwerk en parelrand. ø 16x14cm. In goede staat
Lot porselein. (6x) Bestaande uit: 1x Herend pijpvaas. 5x Japans goud Imari (drie vazen, bord en schaal). Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Lot van 15 Hummel figuren. Diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. Schierholz/Plaue. Circa 1900. Eén vinger beschadigd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote gepolychromeerde porseleinen uil. 21e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...
Twee antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Kapitale drie-delige Duits porseleinen pronkvaas. Handbeschilderd met floraal/ramskoppen/goud decor en met opgewerkte bloemen. Gemerkt Kayser. 20e Eeuw. Enkele chips aan de bloemen. Afmeting: H 70 cm....
Acht antieke Japanse porseleinen borden met landschap/figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Twee Duitse porseleinen Rosenthal vazen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Studio Line Johan van Loon. 1x Studio Line Wiinblad. Afmeting: H 18 - 22 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Negen delen Dutis Meissen porselein. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; roomkan, suikerpot (chip), kom (chip), vijf borden (één bord chip). Afmeting: 12 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke wandtegels met bloempot decor. 21 Stuks. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oude/antieke wandtegels (28x). 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot van dertig bij elkaar horende landschap-tegels. Gebouw bij waterpartij. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met afbeelding van gele vogel in vogelkooi. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse tegeltableau's. 1x Driemaster 'De Hoop', 6-pas, circa 1900, vier tegels gescheurd. 1x Laatse avondmaal, mangaan-kleurig, 19e eeuw, één tegel chip, één tegel poging tot restaurat...
Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse fayence borden met floraal decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence papborden met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence natfruit-schaal (vergiet). Met floraal decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse porseleinen theebussen. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Vijf-delig porseleinen kaststel in Delftse-stijl. Met landschap/vogel decor. Circa 1930. Afmeting: H 19 - 27 cm. In goede staat.
Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Franse Limoges porseleinen dekselvaas met bronzen kariatiden + putti. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Decor Versailles. Afmeting: H 30 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica wandplaquette met Athene. Circa 1880. Rocaille gelijmd. Merkteken + nr. 1329. Afmeting: 43 x 32 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek polychroom majolica. 1900 - 1920. 1x grote schenkkan. 1x hang-bloempot. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Belgisch Art Deco aardewerken theeservies. Boch Freres. Decor Colombe. Circa 1920. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, zes kop/schotels. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta plaquettes met polychromie. Dames + heren portret. Chips rand. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws empire porseleinen serviesgoed. Handbeschilderd. Bestaande uit; grote kom (goed). Kopje (goed). Kopje + schotel (chip + oor gelijmd). Theepot met plated tuit. Afmeting: 8 - 23 cm....
Bisquit porseleinen pagode figuur met bewegend hoofd en hand. Circa 1880. Beschadiging aan de achterzijde. Afmeting: 22 x 19 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...
Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...
Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...