This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

49. Juliveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, July 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese bronzen vaas, H 40 cm.
Starting price 400 EUR

Chinese bronzen vaas met ornamenten + vogel decor. Gaatje in bodem + oxidatie. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 17 - 24 cm.
Result: 80 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden.Queng Lung + Kang Xi? Tuin/floraal decor. Divers. Chips, haarlijnen, beschadiging, goed. Afmeting: Ø 17 - 24 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Result: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.

Vijf Chinese Kang Xi schotels
Result: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,2 cm.
Result: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 20 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met tuin/bamboe/vogel/insecten decor. Afmeting:H 4,5 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Result: 70 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi vaas, H 10,2 cm.
Starting price 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Starting price 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Starting price 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Bovenrand professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Arita kan, H 28 cm.
Result: 400 EUR

Antieke Japans porseleinen Arita kan met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Starting price 200 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese miniatuurvazen
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen miniatuur vazen met Familie Roze/goud decor. Eén vaas minimale chip. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels, Ø 10 - 11 cm.
Result: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, Queng Lung, met floraal decor. Eén schotel chips, één schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese roodglazuur schotel Ø 19,1 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19,1 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Result: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose kopjes
Starting price 300 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose koppen met rondom figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm.

Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.
Result: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm.
Result: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kop/schotels
Result: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas met swastika, H 27,5 cm.
Starting price 2.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Chinees blauw-wit bord
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren in interieur decor. Verso landschap/krekel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 23 In goede staat.

Vier Chinese gemberpotten
Result: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese bordjes, 18e eeuw
Result: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kop en schotels Ø 11 cm.
Result: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes Ø 6,4 cm.
Result: 60 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor. Eierschaal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: Ø 6,4 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,8 cm.
Result: 130 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal/figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

Chinese schotel met zilveren beugel Ø 13,2 cm.
Result: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Met latere zilveren hengsel. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Starting price 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm.
Starting price 200 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met rondom decor van vogels en waterpartij. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 4,5 x Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Kang Xi vazen, H 15 cm.
Result: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Japanse theekommen
Result: 60 EUR

Vijf Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 19 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bord met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Starting price 600 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha in tuin/zotjes decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 39 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese schotels
Result: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Imari. Divers. Afmeting: Ø 10 - 15 cm. In goede staat.

Drie Chinese melk/bloed schotels Ø 12 cm.
Result: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met melk en bloed/goud/werkende landarbeiders/vogel in tuin decor. Twee schotels haarlijn. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 12 cm.

Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.
Starting price 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Result: 110 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese diepe schotel Ø 28,5 cm.
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen diepe schotel met karper/steur decor. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose kommen Ø 25 cm.
Result: 850 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose kommen met tuin/bloemvaas decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22,6 cm.
Starting price 150 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Eén bord bakfout bij rand. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselpot
Starting price 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen pompoen-vormige dekselpot met floraal/vlinder decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: 27 x18 x 19 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese Queng Lung borden Ø 13,5 cm.
Result: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met chip, één met haarlijn. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Starting price 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Chinese Kang Xi trekpot Ø 6 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 20 cm.
Result: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren/krijger/waterval/godheid/landschap decor. Afmeting: H 23 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Result: 750 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 22 cm.
Result: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met floraal/draken decor. Ten behoeve van gebedsketting. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 22 cm.

16e- 17e Eeuwse Chinese Wanli schotel Ø 27,5 cm.
Result: 425 EUR

Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kop en schotels
Result: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Result: 160 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 13,7 cm.
Result: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Acht delen Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Acht delen Chinees porselein. Familie Verte, divers. Bestaande uit: twee koppen + zes deksels. Afmeting: Ø 7 - 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese schaal Ø 40 cm.
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met papegaaien in fruitboom decor. Afmeting: H 8 x Ø 40 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw, roggehuid-achtig glazuur. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Result: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Result: 225 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.
Result: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Acht Chinese schotels Ø 23,7 cm.
Starting price 200 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: Ø 23,7 cm. In matig/redelijke staat.

Familie Rose dekselkom Ø 11 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselkom met bloem/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese Ming kom Ø 21 cm.
Starting price 1.500 EUR

Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Ming kom met landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Lichte randschade. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Result: 3.500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Result: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kop/schotels
Result: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten. 1x Familie Rose. 1x Kanton, zonder deksel. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi kaststel, H 13 cm.
Result: 425 EUR

Drie-delig Chinees Kang Xi porseleinen kaststel. 17e - 18e Eeuw. Met figuren in berglandschap/pagode decor. Eén vaas gelijmd. Twee vazen goed. Afmeting: H 13 cm.In goede staat.

18e Eeuwse Chinese melkkan
Starting price 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 23,5 cm.
Result: 425 EUR

Set van zes antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden met geisha in tuin decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Familie Rose schotels/capucijner Ø 11,5 cm.
Result: 225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Starting price 600 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Starting price 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Starting price 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Verte schenkkan
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schenkkan met bloesemboom decor. Deksel + handvat restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.
Result: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Starting price 250 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met rode draak/Familie Verte /wolken decor. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas mogelijk bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Starting price 700 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Kang Xi theebus met zilverwerk
Starting price 600 EUR

17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 200 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...

Chinese Familie Rose trekpot
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Result: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese melk/bloed kopjes
Result: 100 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Melk en bloed/tuin/goud decor. Drie kopjes haarlijnen + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse ghendi schenkkan met zilverwerk
Result: 350 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en Djokja zilveren montuur. Bovenrand schade + schade aan tuit. Afmeting: H 25,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/oude man decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Result: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Starting price 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel. Met geisha/spelende zotjes in tuin decor. Met vier tekens bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met kinderen. Met Familie Rose decor. Twee minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.
Result: 1.000 EUR

Kapitale 17e eeuwse Chinese kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/krekel/coulissen decor. Afmeting: Ø 36,3 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Result: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met paradijsvogel/landschap/goud decor. Gecontourneerd. Minimale chips. Afmeting: 22,6 x 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kop/schotel
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Grote boeddha
Starting price 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Grote Kanton kom op console
Starting price 1.500 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese kom met Familie Rose/figuren/floraal/vogel/vlinder/goud decor. Met houtgestoken originele console/hocker. Haarlijn in bodem. Afmeting: H 16 x Ø...