Groot bronzen beeld. 20e Eeuw. Figuur bij boomstam. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.