Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Peervormige liggende flacon met slijpwerk voorzien van een geelgouden kraag en dop met graveerwerk en cannelures. 5x12cm. In goede staat
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.
Lot zilver met kristal, 835/000, met 4 glazen op ronde zilveren voet, een onderzetter versierd met zilver en een karaf met schenktuit en greep voorzien van stop met zilver, iets gedeukt. 5x9cm-15x35cm...
Drie delen kristal met zilver, twee bonbonschalen met geslepen rand op zilveren voet met greepje, één in vorm van een kip. ø 12-16mm, en een bonbonmand uit Boheems glas, rechthoekig voorzien van slijp...
Kristallen schotel met geschulpte rand voorzien van slijpwerk. Aan de schotel zit een deels getorste zilveren beugel met parelrand. 833/000. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist, jl.:s:1902. ø24x19c...
Zilveren doos, 925/000. Rechthoekige doos met scharnierend deksel voorzien van een houten interieur. 11,5x9x5cm. MT.: Richard Comyns, London, jl.: q:1931. Wat kleine deukjes verder in goede staat.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Drie kristallen odeurflacons met zilver. Twee cilindervormige flacons met slijpwerk. één voorzien van van zilveren kraag en dop met gepointileerd decor en een binnenstop, één met zilveren schroefdop. ...
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000, in foedraal. Flacon versierd met sterrenslijpwerk voorzien van een rechthoekig gecontourneerde kraag en dop versierd met floraal graveerwerk. Iets gedeu...
Twee kristallen odeurflacons van Boheems glas voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. 2 Gecontourneerde flacons met voorstellingen voorzien van zilveren kraag en dop, bij één voorzien van graveer...
Antieke zilveren lepel, 833/000, met Haags lofje. 20,5 cm. ca 45 gram. Met diverse herkeuren. MT.: Jacobus Kelder, Leiden, 1805. In goede staat
Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782
Paar zilveren schoengespen, 833/000, versierd met muntjes en floraal decor. 8,5x5,5cm. totaal ca 50 gram. MT.: J.C. van der Ree, Schoonhoven. 1907-1926. In goede staat
Porseleinen zwavelstokkenpotje met schildering van een jonkvrouw en een jonkheer, voorzien van een zilveren deksel en hengsel, geplaatst op 3 zilveren klauwpoten, 833/000. Rand deksel beschadigd. ø8x1...
Grote zilveren soepsleef, 800/000, met een ronde bak en een steel uitlopend in een punt. Voorzien van monogramgravure: PDB. 37 cm. ca 203 gram. Nette restauratie aan de bak. In goede staat
Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redelijk goede staat. 8-12cm.
Acht zilveren borstels, 833/000, 7 ovale modellen en een rechthoekig model voorzien een bewerkte rand en diverse decoraties in het midden. 10-14cm. In redelijk goede staat.
Lot met negen zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een bewerkte rand met daarbinnen een voorstelling met figuren. 10-12 cm. In goede staat.
Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...
Stel fraaie ei-lepels, 833/000, met parelrand. 17 cm. totaal ca 93 gram. MT.: A.F.van Wijk, Amsterdam, 1880.
Twee delen kristal met zilver, 833/000, met een vaas voorzien van divers slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, ø10x30cm. En een bonboniere met golvende geslepen rand en draadgl...
Zilveren herinneringslepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe. Voorzien van restauratie aan de steel. 17 cm. ca 39 gram. In redelijke staat
Zilveren mergboor, 833/000, glad model. 21 cm. ca 24 gram. jl.:P:1824.
Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een echtpaar op een dubbel getorste steel. Voorzien van vage gravure op de achterzijde van de bak. rond 1824. 19 cm. ca 35 gram. In goede staat