Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse staande klok met seconden, dag aanduiding, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Chinoiserie klokkast. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Antieke bewerkte Hollandse koperen tabaksdoos. Admiraal prins Maurits van Hollandst 1582 - 1628 + verso schrift 'groot in 't bloed der oorlogsvelden maar ook de christenvorst van zijn stad, Den groote...
Gouden 50 gulden muntstuk, 1979. Nederlandse Antillen. Libertate Unanimus. Met portret Juliana koningin der Nederlanden. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa 3,36 gram. In goede staat.
Lot zilveren munten. Divers. 24 x 2½ gulden. 130 x 1 gulden Juliana. 12 x 1 gulden Wilhelmina. 2 x 10 gulden. 1 x 5 euro Rembrandt vijfje. 110 x zilveren dubbeltje. 1x Frans Hals munt. 1x 0,25 cent. I...
Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Adriaan van Everdingen. 1832 - 1912. Verso gesigneerd etiket. Bosgezicht met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 55 cm. In goede staat.
G.M. Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op strand met vissersvolk. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met gouden deksel aan de voor- en achterzijde, voorzien van een metalen stofdeksel. Mechanisch. Met witte emaille wijzerplaats en arabische cijferaanduiding. Glas zit l...
Geelgouden bolgevlochten armband, 750/000, flex it. Gemerkt Fope model Solo. ø 5 mm. ca 15,9 gram. In zeer goede staat. WVP €2800,-
Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gezaagd model geplaatst op een ovale voet met parelrand. Voorzien van beugel met ribdecor. MT.: William Hutton & Sons Ltd, Birmingham, jl.:C:1927. 12x10x11cm. ca 67...
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen encre de chine theebus met Europeanen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: Vier grote bamboe penselenvazen met figuren in landschap decor. En één Kantonese vaas. Afmeting: 14 - 36 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes + kom. Twee kopjes, 18e eeuws met baars/krab decor. Vier kopjes, 18e eeuws met peterselie decor, één haarlijn. En een kom met baars/krab decor,...
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden goed, rest haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap decor in coulissen. Enkele minimale schilfers. Afmeting: 4,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met losse voet, rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere; drie delen Familie Rose capucijne kopjes met floraal decor. Twee Nanking Cargo schotels met floraal/vogel decor, één haarlijn. Drie schotels...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vogel/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. Minimale chip. In goede staat.
Lot diverse oude dekseldoosjes. Onder meer; Limoges, cloisonné et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.
Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse bijbelse wandtegels. Minimale beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van vijftien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan wandtegels met boerderij aangezichten. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Delftse Fayence tabakspot met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Klaauw'. 18e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier bijzettafel. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 75 x 78 x 39 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten apothekers ladenblok met twintig lades. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 76 x 235 x 39 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse met parelmoer belijmde Vorderzappler met piramide en vergulde bronzen Napoleon. Circa 1850. Afmeting: 9,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen pop met gelede lichaam. Circa 1920. Duitsland. Gemerkt G. S 6 Germany. Pop heeft mohair haar en slaapogen. Behoeft reiniging. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek vuursteen pistool. Gemerkt B.S. 9 en I.P.K. Circa 1800. Mogelijk van Engelse marine. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Gouden vijf gulden munt in folie. 1912. Naslag. Wilhelmina. Afmeting: Ø 1,8 cm. Gewicht: circa ........... In goede staat.
Twee Hollandse messing bewerkte kastanje-poffers. 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 54 cm. In goede staat.
Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
Jopie Huisman, 1988. 1922 - 2000. Stilleven poppen. Gesigneerde lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 28 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1880. Landschap met kasteel en visser. In 17e eeuwse renaissance lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse landkaart van Overijssel. 1869. P.H. Witkanp. Uitgave Henri Bogaerts + J. Smulders. Afmeting: H 49 x B 66 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Riviergezicht met ophaalbrug. Lithografie op papier. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1924. Schoorsteenveger. Aquarel op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Rosé gouden armband, 750/000 met hartvormige cliphanger goud met zilver. Reflex armband, merk Bron, eindeloos, gemaakt met bolletjes, ø 5mm. En versierd met een goud en deels zilveren harthanger, 750/...
Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-
Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Cassette met zilveren eierset, 925/000, bestaande uit een eierdop, een eierlepel en een servetband. MT.: Thomas Bradbury & sons, Sheffield, jl.: f:1923. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Zilveren cabaret, 833/000, vierkant gecontourneerd model met aculade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868. totaal ca 204 gram. 20x20cm. In goede staat
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ovale voet met ribben. Gemerkt: Pedro Duran. 13x11x24cm. In goede staat
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schenkkan met plated tuit + figuren decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kopjes + vier schotels. Compatibel. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Cheng Lung. Eén haarlijn + minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede s...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...
Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.
Lot van 25 antieke Hollandse mangaan tegels met bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm.Minimale beschadiging. In goede staat.
Zeer groot lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Conway met bloemen. Drie dozen vol. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.
Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.
Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.
Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.