This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren choker met emaille en parel
Starting price 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...

2x J.A. Smit, Tulpen
Result: 110 EUR

Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits porselein (5x)
Result: 90 EUR

Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Result: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...

Gouden ring met diamant
Starting price 325 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...

Vijf delen Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Delftse boterpot
Result: 80 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein
Result: 190 EUR

Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.

Gouden hart met groene stenen
Starting price 325 EUR

Geelgouden hart, 750/000, met groene stenen. Gematteerde harthanger met getorste rand aan weerskanten van het hart bezet met 7 rond cabouchon geslepen groene stenen. Grootte 35x30mm, inclusief oog. ca...

Lot tegels (20x)
Starting price 170 EUR

Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met zirconia
Starting price 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Chinese plaquette
Starting price 40 EUR

Antieke Chinese spekstenen plaquette in houder. Met kempvissen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Starting price 800 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Starting price 220 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Rose/floraal/kraanvogel decor. Eén bord gaaf. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met citrien
Starting price 250 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...

Chinese Yixing trekpot
Starting price 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 18 cm.
Result: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen kantige vazen. Zeldzaam decor met figuur/landschap en tekst. Met zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.