Antieke Copier Leerdam cactuspot. Circa 1930. Oranje-rood. Afmeting: 12 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen bokaal met vogel/floraal en goud decor. Afmeting: H 54 x Ø 28 cm. In goede staat.
Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Oude glazen Leerdam Serica Copier schaal met rookglas. Nr 52. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,8 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Grote rode glazen vaas met Millefiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie kleine kristallen karafjes, bolle modellen voorzien van ovaal slijpwerk. Allen voorzien van stop, 13-15-21cm. In goede staat
Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...
Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...
Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.