E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram W.A.K. Mogelijk W.A. Knip. 1883 - 1967. Hollands landschap met ophaalbrug en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5 x B 19,5 cm. In goede staat.
R. Lorenz. Duitse School. 20e Eeuw. Poldergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 15/200. Verliefd stel. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
F. Lebret. 1820 - 1909. Schaapsherderin met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.
Corneille. '97. 65/250. Unique. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van de Groot. Airbrush schilderijen. Surrealistische landschappen. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
M. Fort. Miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. 19e Eeuw. Monogram R.P. Met bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret op porselein met vergulde houtgestoken lijst. Gesigneerd Sabert? Eén chip rand. Afmeting: H 6 x B 4,3 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
H. van Gessel. Circa 1930. Boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 46 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Gustave Flasschoen. 1868 - 1940. Belgische School. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 40 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...
Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Stilleven met makrelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Portret Mao. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met jacobakan, schaal en aardbeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Figuren op perron. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. La Seigneurie. D. Over-ijssel. Door H. Jaillot, Paris. 1692. 17e Eeuw. Kleine beschadiging. Afmeting: H 58 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Jonge mandenmaker. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 34 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. 19e Eeuw. Vrouw op canape. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Bergpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands winters grachtengezicht met figuren. Olieíverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Danseres. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
H.C. Mac Lean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands winterlandschap met windmolens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 27 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Huilende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 29/199. Met watermerk Arches France. Naakte vrouw voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. Stilleven met poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 61 cm. In goede staat.
Monogram J.N. 1881. Ruiters in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 16 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuws landschap met herder en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 56 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Monogram. P.v.d.H. Circa 1900. Rustend paard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Riviergezicht met dorp, boot en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Romantische voorstelling. Barok. Gouache op papier. Afmeting: Ø 7 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.
Heinrich Stolle. 1897 - 1966. Rotterdams grachtengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henri Cassiers. 1858 - 1944. Amsterdams winters stadsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. De Dinkel te Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Toon Koster. 1913 - 1990. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
Henk Lassche, 1948, Hengelo. Nr. 4/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 46 cm. In goede staat.
C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.
Fred Arends. 1949 - . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met rivier, eenden, windmolen, dorpsgezicht en zeilboot. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd? Twee grote vroeg 19e eeuwse romantische aquarellen. Winter + zomergezicht met figuren. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Chinese kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) zeilschepen aan de oever van meer. olieverf op paneel , in goede conditie
Keith Haring. Reproductie. Untitled 1982. Couple in black, red and green. Keith Haring Foundation. Licencie Artestar New York 61/105. Lithografie op papier. Afmeting: H 69 x B 70 cm. In goede staat.
Wouter van Smorenburg. 1880 - 1918. Platbodem in de vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Gerrit Vreedenburgh. Verso atelierstempel. 1849 - 1922. Riviergezicht met brug en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Rob de Haan. 1993 - . Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur (1982). 1944 - . Vaas met bloemen. Gemengde techniek met linnen et cetera. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
J. van Leeuwen. 21e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.