Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met ezel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 25,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse handingekleurde landkaart 'Zutphania' door Nicolaas Visscher. Rand vochtvlekken + scheurtje in vouw. Afmeting: H 48 x B 57 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Evert Rabbers. 1875 - 1967, Enschede. Boer met lantaarn + portret Twentse boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35,5 x B 25 cm. / H 35,5 x B 27,5 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Nr. 18/199. Naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Stadsgezicht Parijs met figuren, terras en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Rotterdams havengezicht met dukdalf en schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Hollandse gravure. Handingekleurd. Trap des ouderdoms. Monogram D.V.L. 'Van de wieg tot aan 't graf legt den mensch dees loopbaan af'. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 31 x B...
Cor Schaap (1968-) 21e Eeuw. Schelpenvisser bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.W. Millenaar. 20e Eeuw. Holland. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Corneille. '97. 65/250. Unique. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Frans Mars. 1903 - 1973. Poldergezicht met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
Elisabeth. 1847. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
F.G. Purxis. '27. Chinese jonk op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x H 35,5 cm. In goede staat.
Piet de Haan. Deventer. Figuren op perron. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. 17e Eeuw. Door Janssonius, 1658. Ditio-Isulana. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart. Over-ijssel. 17e Eeuw. Door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Gravure op papier. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse handingekleurde landkaart. La Seigneurie. D. Over-ijssel. Door H. Jaillot, Paris. 1692. 17e Eeuw. Kleine beschadiging. Afmeting: H 58 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Bertha Valkenburg. 1862 - 1929. Jonge mandenmaker. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 34 cm. In goede staat.
C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. 19e Eeuw. Vrouw op canape. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Bosgezicht met sprokkelvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 20,5 cm In goede staat.
Eugène Brands. 1913 - 2002. Nr. 9/30. Lithografie op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
M. Krabbe. 1941. Hollandse School. Zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Portret Jezus Christus. 19e Eeuw. Bedoekt + restauraties. Afmeting: H 26 x B 31,5 cm. In redelijke staat.
Theo Wolvecamp, 1989. 1925 - 1992. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 49 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp. 1953 - 1988. Nr. 173/200. Twee fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.
C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Martinus Vrolijk. 1845 - 1894. Studie koeienkop. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Gerrit Vreedenburgh. Verso atelierstempel. 1849 - 1922. Riviergezicht met brug en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 55 cm. In goede staat.
Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.
Monogram D.J. Onbekend. 19e Eeuwse handingekleurde plattegrond. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 52 x B 136 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur dames portret. Monogram R.S. 19e Eeuw. Met bloemenkrans en bronzen lijst. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap met windmolen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19,5 cm. In goede staat.
Henk Schuring, 1962. 1928 - Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: H 51 x B 47 cm. In goede staat.
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Maurits Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 66 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.
Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Hobbe Smith. Circa 1920. Platbodems op kalm water. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Frans Langeveld. 1876 - 1939. Besneeuwd Hollands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Kubistisch abstracte compositie. 60-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.
Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.
J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Winters bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Graef de Vence. 18e Eeuw. Kopie naar A. Brouwer 1634. De verzoeking van heilige Antonius. Bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In redelijke staat.
B. Jorin. Seringen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
M. Ottee. Arnoud van Gilst. 1898 - 1981. Brug bij Giethoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee kinderen met snoepjes onder paraplu. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Briels. '93. Nummer 1/6. 1946. Kleurrijke figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man stopt pijp. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H.J. Bijvank. Circa 1940. Landschap met eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 60 cm. In goede staat.
A. v.d. Heijden. 20e Eeuw. Stilleven met jonge poezen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk. 20e Eeuw. Landschappen met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. / H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken. 20e Eeuw. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm./ H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee, herder en ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse gravures. (1) Koppel-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1640. (2) Kamp-poort tot Amersfoort door A. Rademaker Fecit 1646. (3) 19e Eeuwse gravure Amersfoort van den App...