Geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 585/000, met robijn en saffier. 34x19mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 925/000, in de vorm van een poes, versierd met robijnen markesiet en emaille. 55x30mm. ca 10,6 gram. Nieuw.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping vaas met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon potten met draak decor. Op houten consoles. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zware marmeren lampenvoet in de vorm van een Romeinse zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse composiet metalen kandelaren met rood marmer. Circa 1900. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lampenvoet van beschilderd emaille. Voorheen olielamp. Beschadigd. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met serpent. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met spelende Chinesen in landschap decor rondom. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. In goede staat.
Stel grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met figuren/landschap/dieren en floraal decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: H 45 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Bronzen boeddhistisch figuur. Dansende bodhisattva. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Oude sieradenkist gemaakt van Singalese stekelvarken haren + been. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Elf antieke Oosterse opiumgewichten. Divers. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Antieke bronzen inktpot met keramieken reservoir. Bosduivel. Circa 1900. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Strak gevormde geelgouden ring, 750/000, met citrien en diamant. Ring met gematteerde bewerking en in de band bezet met 27 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.39 ct. Tussen de band is een drieho...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Lot met zes gouden ringen, 585/000. Vier gouden bandringen voorzien van graveerwerk en twee zegelringen waarvan één met scharnierend ovale kop. breedte 7-10 mm. Enkelen iets uit model en wat gedeukt. ...
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met krijgers (jagers). Vier tekens bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring, Tiffany model bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,12 ct. Breedte kop 6 mm. ø61. ca 3,5 gram. In goede staat
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.