Lang collier van bloedkoralen met goud op zilveren ovaal bewerkte sluiting, 835/000. ø kraal 4,5mm. 82 cm. ca 23 gram. In goede staat
Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Peervormig gecontourneerde rozethanger in het midden voorzien van een peervormige bloedkoraal cabouchon. Om de middensteen zit een rand met 12 ronde cabouc...
Lang collier van schijfparels met geelgouden tussenstuk, 585/000, met stenen. Collier bestaande uit schijfparels, wit en grijs, ø 12 mm, met een geelgouden tussenstuk in de vorm van 3 ovaaltjes met kl...
Chinees porseleinen kom op hoge voet. Met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden slot. Collier met 4 rijen bloedkoralen bevestigd, 3,5-4mm, aan een rechthoekige geelgouden sluiting voorzien van 3 bloedkoralen en met bolle gouden eindstukken. 47 ...
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw
Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin buste op sokkel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger en oorstekers, 925/000, met zirconia's en groene steen. Ronde oorknoppen met een rozet in het midden bezet met een groene steen en voorzien van een rand met zirconia's, ø 8...
18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.
Collier van ronde amethistkralen, ø 6,5mm, geknoopt aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met matte en poly bewerking, ø 8mm. In zeer goede staat
18e Eeuws Drents eikenhouten schrijfkabinet met origineel beslag en Korinthische zuilen. Louis Seize. Circa 1780. Afmeting: 240 x 145 x 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Grote geelgouden broche/hanger, 585/000, met amethist. Driehoekig gecontourneerde broche met een gouden rand versierd met ovale gekrulde gouden ogen. In de rand is een agaatsteen bevestigd met daarop ...
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.